• OldSchoolZG
    178
    Lik je zgubil 2:0 na Kosovu i njega ostaviju za trenera našeg dragog kluba,
    neverjetno.
    Kaj je najbolše nit bu on dal otkaz nit bu ga Zajec maknul ....
    Jebem ti sve ...
  • Dr Hofmann
    833
    A gledajte, mislim da su se gospoda malo zaigrala previše...Imaju Dinamovi navijači i malo jebeniju stranu (za koju se nadam da je neće niti imati priliku upoznati), ovu ekipu se tetošilo kao rijetko koju, a igrali su za kurac realno, ali ajde izvukli su rezultate do sad, nadam se da neće doći do toga. Izvolite se iskopati iz govana i počet pobjeđivati
  • Mali Zeus
    12.5k
    Čemu hejt prema Baturini?
  • Hectorharatti
    48
    5 faula na cijeloj utakmici od toga dva penala..koj pristup...
  • Samurai
    103
    Miske gospodin..Petko sve samo ne kapetan.
    Di ste sad rile ademi?
  • Krizy
    43.1k
    Miske gospodin..Petko sve samo ne kapetan.
    Di ste sad rile ademi?
    Samurai

    Ademi je igrao samo zadnjih 20 minuta, njega ne bih poslao za izjavu.
  • Krulek
    440
    Bojim se da je Scoria u studiju više u bedu nego Jakir na terenu.
  • Nogo
    3.6k
    Stojke, Kačavenda i Kulen moraju počinjati sve utakmice. Zašto?
    Zato jer daju sve od sebe, trče i neki manjak kvalitete nadoknade žarom i voljnim momentom.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    IMG-0468.jpg

    Čitam taljansku gazzettu i naletim na ovaj komentar. Drago mi je što su i neutralni ljudi počeli shvaćat u kakvom kokošinjcu se mi natječemo. Kaže čovjek sljedeće (prijevod) : “Prvo morate shvatiti razinu hrvatskog prvenstva. Dinamo je u zadnjih 19 godina osvojio 18 naslova prvaka.” I to je živa istina, kad svi zajedno shvatimo razinu hrvatskog prvenstva, onda možemo počet pričat (realno) kakav Dinamo očekujemo u ligi prvaka!
  • hardek
    2.8k
    PET FAULOVA. DOBIO SI DEVET KOMADA.
  • MT
    8
    U ime Oca i Sina.. Pa ovo je sramota.Kao da sam gledao horor film... JAKIRU VAN!!!!
  • Droljo
    8k
    Trener mora biti bivši. Ekipa ti se raspadne totalno a ti uspiješ i to nadmašiti i uzrokovati još veći raspad sa izmjenama. Šta je previše, previše je.
  • eol12
    588
    Evo veli Jakir da su mora naučiti nesto iz ovoga, dobra škola naravno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.