• Big Daddy
    1.1k
    Kao, u novom formatu odlucivat ce i gol razlika.
    Bravo majstori…
  • Droljo
    8k
    Trenutak u kojem Kimich stoji sam kao duh i namjesta se na udarac prije 4. gola sa 20-ak metara par sekundi je zalosno. Za to vrijeme Baturina ga lagano gleda i ne pomislja prico mu, valjda iz nekog postovanja ili sta.IstinaZaDinamo

    I wingbekovi mu ulaze u šut jedini. Ogi i rpg na 15 metara po sred gola. Taktika...
  • Orc123
    7.8k
    Poslali Ogija...koja sramota...ocito nam fali karaktera i muda....sramota.... da njega sad posaljes da daje izjave...
    Di su senatori sad?
  • Guinness
    2.2k
    I pazi, nakon 5:2 se zatvori jebiga al ne jakir ide po Preokret, ubacuje hoxhu i špikića.Mali Zeus

    Belupo, Bayern - tanka je granica
  • mlinchica
    1.8k
    Tražio ga broj od Boška Balabana..
  • nkdz
    885
    Uz sve "senatore" protiv hajduka se nekon tekme pred kameru dođe crvenit Baturina, a sad Ogiwara koji treba i prevoditelja ima jedini muda doci.
    Kapetan ocito samo prije tekme moze pricat i nabrijavat, nakon tekme ga nema nigdje
  • Big Daddy
    1.1k
    e bas to, jbt gledam jel bude tko uklizao, usao u blok!?
  • GOAT
    1.2k
    Kapetan nema vremena za izjave, dize rank u lolu as we speak
  • Big Daddy
    1.1k
    “kapetan” :vomit:
  • Time
    855
    Sretno svim nasim nazad,super ste bilo zvonilo je.
  • Samurai
    103
    Jel to ogi pustio suzu? Ili mi se cini
  • Ivan0302
    464
    Zbog ovog Ogi si zaslužio da ti se ugovor potpiše novi i to duplo bolji!!!!!! Kad senatori ne smiju izaći i reci ovo je sramota i gotovo.
  • Omake
    2.5k
    Ovo je naš holokaust
  • NKDZ86
    1.4k
    Ovaj kane i njegov glas su mi ne spojivi sa likom haha
  • miro
    4.4k
    Razbucat svlačionicu

    Naći trenera i gradit ispočetka, pod cijenu gubljenja prvenstva

    Ako vidimo da je Pavić potencijal, Mikić potencijal, nek igraju dečki

    Kača, Stojke, kad ce igrat ako ne sad

    Ademi, Petko, Mišić, Rile....puno ste dali, zauvijek ćete ostat naši, ali vrijeme je za rastanak

    Bati, ako misliš da možeš (a to se dobro zapitaj) sretno ti u ligama Petice

    Edit - prvi preduvjet za to je nać trenera i stat iza njega 2 sezone, pa makar bili iza tovara i to mislim bez zajebancije ikakve
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.