• Droljo
    8k
    Najte zaboraviti da nam se potkrao i poraz od trnja u međuvremenu. Mi od qarabaga imamo jedan X kod raspale rijeke. Stvarno je DOSTA!
  • MarK
    621
    Ma nas je sabila Rijeka kako neće Bayern, mi ne možemo potrčati. Baturina umire u 55. minuti momak od 20 godina, obranu ne igra. Igrači koji su me se dojmili su Ogi i Stojke. Stvarno su ginuli. Neva je učinio koliko je mogao. Ostali bi se trebali vraćati pješke kući da nabiju kondiciju
  • GOAT
    1.2k
    Sta dolazis kog kurca uopce likovat? eto nama nije jasno da je jebena katastrofa nego nam ti moras otvorit oci.
  • Agramer86
    330
    Ne otvaram facebook i instagram sljedećih pola godine. Bože pomozi hahaha
  • Orc123
    7.8k
    realno ruzno, je jer da nije Neva sve ono obranio i da im nisu poništeni golovi bilo bi to barem 12 komada!
  • E46
    632
    tako se govorilo i nakon rijeke nisam znao da je zadnja tekma u hnlu prvi smo ovo ono, pa se izgubilo od tovara kod kuce. Epilog ove tvoje izjave ce bit da cemo mozda uzet bod Slovanu i to je to. I sta ces onda izjavit na to, koje opravdanje
  • Krizy
    43.1k
    Tu se od Bjelice napravio mit. Kad se spomene da je prije par mjeseci Bjelica natamburan kao i mi večeras, ovdje nitko ne odgovara. Izvadi se skoro identična statistika prvog djela utakmice sa Cityem u Manchesteru, tu se može pročitat da je to statistika cijele utakmice.

    Neshvatiljiva mi je odluka Jakira je da se išao dodatno otvarati i nepotrebno uvoditi Hoxhu, Špiku i Kulea. Ne bi sigurno bio ovako ružan poraz.
    Captain America


    Bjelica je prvi prezimio nakon 50 godina.
    U europi je Dinamo vodio u 28 utakmica, uz skor 14-8-6, gol-razlika 51-28.
    U hendikepu je izgubio samo od Citija dva puta - 2 i 3 razlike, od Atalante 2 razlike i Benfice tri razlike nakon produžetaka.

    Jakirović je dva puta prosuo 2 razlike iz prve utakmice, primio najviše golova u povijesti kluba i donio nam najteži poraz u povijesti kluba.
    U europi je Dinamo vodio u 15 utakmica, uz skor 8-1-6, gol-razlika 26-25.
    U hendikepu gubio 7 razlike od Bayerna, 4 od Paoka, 3 od Sparte i 2 od Ballkanija.

    Bjelica 6 poraza u 28 europskih utakmica.
    Jakirović 6 poraza u 15 europskih utakmica.

    Bjelica 5 poraza u 62 HNL utakmice.
    62 50-7-5 126-32
    Nije pobijedio u 12 od 62 utakmice.

    Jakirović 4 poraza u 39 HNL utakmica.
    Nije pobijedio u 11 od 39 utakmica.
    39 28-7-4 76-32

    Sramotno je uopće uspoređivati ova dva trenera.
  • IceMan
    2k
    Okej, Bayern ko Bayern, ako te načne rano i ak je u top formi to se može desiti i jednoj Barci.

    Jebiga to je tak.


    Al mene interesira osim stručnog stožera kaj točno ti igrači misle? Kam bi se oni točno prodali? Tko točno.?

    Pa ovi su 4 klase iznad a to su bogami i dokazali. Nekima je i ovaj Dinamo vrhunac karijere i nek budu uopće sretni da obuku taj sveti dres a ne da traže neke velike transfere jer ovo im je danas najbolji dokaz di su od velikih dečkiju.
  • NKDZ86
    1.4k
    e neko mi se nasladi na naš poraz, sterat ću ga u 3 pm.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    nije naravno, ali citaj malo pljuvacine pa ces vidjeti "prave navijace"
  • Marcinko
    595
    Jakir je u tri europske utakmice primio 18 golova, dame i gospodo, čovjek zvani čudo neviđeno.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    jedino sto me tjesi u ovom trenutku je da gore valjda ne moze od ovog
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Jakire, budi jednom muško, pokaži muda i daj sada sam otkaz!
  • BBBaranja
    2.5k
    Bayern njemačkim trećeligašima nebi zabio 9 komada..toliko od mene o tekmi
  • recikaj86
    352
    Najbolje zaključat forum nakon svake tekme koju izgubimo/kiksamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.