• Marcinko
    595
    8 bi oprostio, al 9.javolimtebejako

    Šuti ima još vremena za 10
  • DiddyGuela
    2k
    I mi se nekome sprdamo? hajduku,rijeci? dajte molim vas. ovo je sramota. bolje igrati u grubiskom polju nego se ovako sramotit u munchenu.
  • diebalo77
    184
    Realno bolje ne igrali ligu prvaka nego europsku ligu
  • ibro1986
    150
    nakon ovog jednostavno novi trener... ne znam šta reć.
  • Captain America
    17.6k
    Tu se od Bjelice napravio mit. Kad se spomene da je prije par mjeseci Bjelica natamburan kao i mi večeras, ovdje nitko ne odgovara. Izvadi se skoro identična statistika prvog djela utakmice sa Cityem u Manchesteru, tu se može pročitat da je to statistika cijele utakmice.

    Neshvatiljiva mi je odluka Jakira je da se išao dodatno otvarati i nepotrebno uvoditi Hoxhu, Špiku i Kulea. Ne bi sigurno bio ovako ružan poraz.
  • Chess96
    194
    Razljutili smo ih s ona dva gola pa su iz lagane druge ubacili u petu. Ni onih 35 milijuna ne vrijedi ovakvog rasipanja ugleda. Bodove treba tražiti protiv Slovana i Celtica i eventualno Salzburga,a za Monaco se isto bojim da će bit jednosmjerna ulica iako ih se iznenađujuće podcjenjuje.
  • Mrvica
    3.9k
    Sramota.. Nikakvo opravdanje nije to da je Bayern na drugoj strani, znači da je Nevistić sam bio na golu bez ijednog drugog igrača na terenu primio bi ovoliko golova. Realnost je da mi nismo za nikakvu LP, eventualno konferencijska..
  • Logistika
    1.3k
    Najjace. Sto je imao Jocker u petak. Koji da jeiskoristio,danas bi imao puno lagodniju poziciju...ovako je kalkulacijom primio 10 komada u dvije tekme...hodati ne znamo.
  • NitkoBitan
    17k
    Jel ovo najveci poraz u povijesti LP? Molim vas recite da nije...
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Idem spavati, kad ujutro pogledam vijesti, želim vidjeti da sergej jakirović više nije trener dinama.

    Ovo je sramota epskih razmjera, ovo je dno, ovo je raspad sustava, ovo je razina amaterizma.

    Ja se crvenim od stida...
  • Đeki Ćen
    37
    Devet.Jesmo li oborili rekord Lige prvaka?
  • ibro1986
    150
    a jakiroviću poručujem da mu ovo nije rijeka i ovdje se ne igra protiv slavena i kamen ingrada
  • Krulek
    440

    Kako da naprave prekršaj kad ih ne mogu uhvatiti.
  • seljak86
    2.5k
    Dobro je, moglo je biti dvoznamenkasto...
  • striko
    1.5k
    Bojim se pomisliti sta bi bilo da Neuer nije izašao i nastavio kampirati na 40 metara.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.