• Krizy
    43.1k
    Još malo zanimljivosti:

    Juan Córdoba je najniži igrač koji je zaigrao za Dinamo još od 09.11.2014. i posljednje utakmice Ibañeza za Dinamo, koji je visok također 170cm.
    Gotovo 10 godina tako nizak igrač nije zaigrao za Dinamo.

    Kada bi tražili nižeg od Córdobe, išli bi još unazad, do Alena Halilovića (169cm) i 17.05.2014., kada je Alen odigrao posljednju utakmicu za Dinamo.
    To je nešto više od 10 godina.

    Najniži igrači Dinama u posljednjih 20 godina:

    167cm - Hrvoje Štrok (2004./05.)
    169cm - Alen Halilović (2013./14.)
    170cm - Luis Ibáñez (2014./15.)
    170cm - Juan Córdoba (2024./25.)
    170cm - Nathanaël Mbuku (2024./25.) ?

    Gledajući statistiku na sljedeće bi trebali čekati desetak sezona :nerd:
  • NKDZ86
    1.4k
    zaboravio si brazilca Juninha koji je igrao 2006. Jako dobar dribler bio.
    https://en.wikipedia.org/wiki/Vitor_J%C3%BAnior
  • Zg123
    212
    Necu komentirati njegovu igru jer vjerujem da mu treba jos prilagodbe i prvi put starta kao krilo, ali ono sto me bas jako smetalo kod njega danas je sto ga je Diallo u svakom duelu otresao bez ikakvih problema

    Inace vidim da kao i Kaneko voli puno utrcavati u prazan prostor i kretati se bez lopte samo nazalost mi igramo neki kontrolirani nogomet ala Kruno Jurcic pa od toga bas i nema koristi
  • Jaro
    7.3k
    Yep, svaki duel ga je otresao kao muhu...
    Kad bi dobio loptu, na postavljenu obrani, beskoristan potpuno - danas najlosiji na terenu (a bilo je kandidata)...
  • Orc123
    7.8k
    Imao je par jako lijepih ostavljanja lopte Ristovskpm, duplih pasova ali ocekivati da on danas radi prevagu je apsolutno smijesno...decku 1. Utakmica na krilu od dolaska u klub, a bome su mu i suigraci jako pomogli da ga pokriju i da on uz njih kako utakmica tece raste....bio je los to treba rec ali nista losiji od 90% osstalih u ekipi...mi momcadski danas nismo izgledali nikako. Sta bi nama znacilo da je i on bio nesto bolji kad od onih kojih se ocekuju da donose razliku nismo dobili apsolutno nista. Zasto nismo dobili? Pitajmo naseg dragog trenera populistu.....
    Ne bi se cudio da ga sada makne iz kadra i oznaci ga glavnim krivcem za poraz ko i Mihaylicenka...trebat ce mu uskoro takav potez na nekom igracu da bi maknuo fokus sa sebe.

    Da se vratim na Cordobu...svaku utakmicu do sad je pokazao da ima kvalitete ali isto tako da mu treba vremena da se navikne na drugaciji stil nogometa jednostavno.
  • austrijanac
    4k
    Ako je Cordobra problem u ovoj tekmi, mi onda problema nemamo stvarno.
  • Jaro
    7.3k
    pa danas su svi problem. To samo znaci da je trener problem. Povratak u proslu sezonu laganini...
  • badjibadara
    3.1k
    Ako je Cordobra problem u ovoj tekmi, mi onda problema nemamo stvarno.austrijanac

    Nije problem u ovoj tekmi, ali ne bih ga abolirao zbog stvari izvan travnjaka.
  • medvescak90
    43
    Cordoba uopce nije problem. Naznacio je nekim svojim potezima u prijasnjim utakmicama da ima kvalitetu zbog koje je doveden i toliko placen. Problem je sto on starta danas nepotrebno, decku treba dosta vremena na prilagodbu jer igra potpuno divlji nogomet to se vidjelo protiv Rijeke kad je usao kao spica a ustvari igrao desnog beka. zbog zelje da pokaze sve sto moze stalno se izvlacio ispod spikica a nije bio na svojoj poziciji. To je sve proces prilagodbe i zato on ne moze u najvecem hrvatsku derbiju biti starter jer mu je to sve potpuno nepoznato.
  • Zg123
    212
    Nula minuta danas, cak je i Spikic usao prije njega
  • Orc123
    7.8k
    a kaj si mislio? jakir je nasao zrtveno janje protiv Hajduka....
  • Zg123
    212
    pa ocekujem i da ga protiv Slavena metne na klupu, to je i Kaneku radio nakon prve losije utakmice pa bi mu onda spasavao guzicu s klupe i tako u krug.
  • Orc123
    7.8k
    ja ocekijem da ce njega neko maknut iz kluba...mislim da je to rjesenje...
145678Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.