• Big Daddy
    1.1k
    Dao Bog da tak ostane… Al ako udju Kule i Cordoba umjesto dobroznanih šetača, možda i upiknemo barem jednoga..
  • ibro1986
    150
    sad se ne moze nista izgubiti, jednostavno izvadit petkovica odmah.
  • Brusa
    1.5k

    Bar da se malo nasmijemo
  • MarK
    621
    haha zar je do tud došlo?
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Bayern je ipak Bayern ali ne volim taj pristup trenera. Maksimalno ziheraski i uopce ne pokusati iznenaditi protivnika. Pa svaki covjek zna da ce nam danas biti plan nabijanje na Petka i to je to. Pa daj tim igracima slobodu i ohrabri ih nek igraju nogomet,neka se nadmecu pa nek primimo 3-4 komada na u prvom poluvremenu al daj da igraju
  • Maxova dijagonala
    143
    momak se okrene a oko njega su u kutu već 2 igrača šta bi trebo jednom uvalit rolicu drugom ćevape? Ljudi igraju nenormalan presing. Koji igrač iz naše lige je bio instant pojačanje u ozbiljnom klubu i ligu vani?Olmu i Gvardiolu je isto trebalo vremena da se snađu a da ne pričam o npr Josipu Šutalu. Normalno je da nije navikao na ovaj podražaj kad svaki tjedan igra protiv belupa,sibenika itd...sjeti se partija protiv betisa paoka gdje je bio fenomenalan jer u tim utakmicama smo mogli bar malo doc do daha
  • i more je plavo
    1k
    Sad je prilika isprobat neke igrace i opcije za slijedece tekme.
    Svakak cemo dobiti jos gol ili dva, ali nek se poluvrijeme iskoristi za trening neke varijante za buducnost, a i da vidis na kog mozes racunati na ovoj razini.
  • IceMan
    2k
    Ajmo malo poztive, imamo odlično navijanje, jebeno se čuju Boysi.

    Bayern će malo stati, to je zicer. Uz Hoxhu i Kuleta možemo biti napred malo konkurentniji.
  • Probirštift
    335
    Jebe mi se kaj gubimo ovaj radler je katastrofa može ih sram biti
  • Nogo
    3.6k
    Evo Ulreich ide na gol. Možda bude šansa da piknemo jednoga.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ispadamo u obrani kao ratkape a u napadu baloni na Petka i nitko ne prati.
  • Big Daddy
    1.1k
    ma vraga ce stati, Nijemci su to, nisu talijani… Ne staju ni kad vode s 1,3 ili 7 razlike…
  • Orc123
    7.8k
    Ja nisam uopce ocekivao bodove ali ovako pickasti pristup je samo nastavak onoga s Hajduka....igrali svi obranu a uvijek im 2 igraca sami, kako? Kaj su uigravali oni, koji je bio plan igre?
  • Dr Hofmann
    833
    Bayern je, u ovom trenutku, druga galaksija za nas. Nismo mi spremni za išta u ovoj utakmici, Koprivnica je nama puno, puno bitnija utakmica, a Liga prvaka počinje od idućeg kola.

    I sad dok ovo pišem jebem sve po spisku igračima i treneru. Baš smo ispali ko zadnje seljačine krkanske prvo poluvrijeme. Nemojte samo o prošlim vremenima i zaslugama, ovo je večeras sramota
  • Big Daddy
    1.1k
    nemoj me jeb da mijenjaju golmana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.