• superhik
    11k
    Postoji granica između toga da si za sto klasa slabiji i rezultatskog sramoćenja svetog imena
  • Markelo
    2.6k
    Nije ni čudno što klubovi kao što su Bayern i drugi klubovi te razine, žele superligu. Šta će im ovakve trening utakmice u najjačem klupskom natjecanju? Koga to zanima?
  • SAS1987
    14.6k
    Kad se sjetim da je Bjelica do skoro 70. imao nulu na Etihadu...tp1997

    City je čuda promašio.
  • Maxova dijagonala
    143
    pa čovječe šta bati može danas koji vrag 5 puta smo presli centar. Ne bi nam messi pomogo
  • Jollyroger1986
    18
    Dinamo Zagreb, Dinamo Zagreb,
    činiš me sretnim kad tužno je,
    ti stvarno ne znaš koliko te volim,
    Dinamo Zagreb volim te.

    Dinamo, Dinamo, znaj da mi te volimo,
    Mi smo uz tebe, mi smo uz tebe,
    Znaj da NEMA PREDAJE!
  • ShanKu
    733
    Zatvorite Zonu na 8 sati...
  • bluepower86
    929
    Kako vam nije neugodno zahtijevat ostavke jer gubimo od Bajerna u gostima 3 razlike.Ocekivali ste pobjedu?Cetvrti favorit za osvajanje,uozbiljite se malo.
  • i more je plavo
    1k
    Inace ovdje osporavniMisic se jos kolko tolko bori, ali Pjaca i Baturina nemreju nista, prebrzi su im ovi.
    Rog ima kuraže, Theo se bori ko lav, Rile isto daje sve kaj moze.
    Ali jbga, ovo je realnost.
    Samo da mi Belupo dobijemo, pa da se nadamo opet skolovati iduce godine, a ima se igrati i sa klubovima koji i nisu toliko bolji od nas, pa cemo suditi po tim tekmama.
    Njemci i Milan su ipak drugi svijet.
  • Jaro
    7.3k
    Realno Ristovski Petkovič Mišić i KTC ne mogu pratiti ovaj nogomet.Ni na igriciCif

    Ristovski, Rog i evo KTC jedini koji su pokusali dovesti iki doveli loptu u napadacku zonu
  • markoli
    1.7k
    Na poluvremenu gubiti tri razlike protiv bilo koga je sramotno.
  • E46
    634
    Nije mi neugodno jer ova utakmica nema veze s ostavkom, Hajduk i Rijeka su realni pokazatelj, a i pobjeda na misice protiv katastrofalnog Osijeka.
  • Crni86
    3.5k
    Igramo u formaciji 8-2. :monkey:San Lorenzo

    I u toj formaciji nekim cudom uvijek bude 2,3 igraca bayerna apsolutno samo.
  • Marcinko
    595
    Na poluvremenu gubiti tri razlike protiv bilo koga je sramotno.markoli

    Vratili smo se 10 godina unazad.
  • Cif
    14
    Tak dugo dok branimo senatore tak dugo budemo doživljavali utakmice ko u petak i danas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.