• ibro1986
    150
    u igri bi trebali biti brzi igrači i igrači koji neće ŠETATI po terenu
  • tp1997
    262
    Kad se sjetim da je Bjelica do skoro 70. imao nulu na Etihadu...

    Sad su sve te rasprave besmislene, ovaj Dinamo nije ni do koljena tom Dinamu. Ovo me ružno podsjeća na stara "dobra" vremena braće krimosa
  • Orc123
    7.8k
    frende moj....mozes ti imati ma stoperima Sutala i Gvardiola ako ti se momcad uvuce u 30mi nemre zadrzat loptu t sekundi .....o cemu pricamo...kaj stoperi imaju s tim, nemremo loptu taknuti.....
  • Crni86
    3.5k
    Razlika bjelicinog i ovog dinama je ogromna i to u samo jednoj stavki trenera. Nije problem da te nabuse, ali brate igras sa 5 iza, i konstantno imamo rupe iza jer igras covjek covjeka i izvlace nam stopere ko francuske sobarice.

    Ekipa totalno izgubljena i pogubljena. Bez plana i igre nece biti ni garda. Za nekakav uspjeh u europi trebat ce nam novi trener.
  • Oluja
    4.3k
    Da su nam dopustili da odradimo trening siguran sam da bi spojili 2 dodavanja
  • Marcinko
    595
    Znalo se odmah da je Bayern najgori protivnik kojeg možeš imati, ekipa koja melje i konstantno igra, i City bi stao s igrom, nisam ja ovo iz hira napisao prije nekoliko dana
    Sve ispod 4 razlike puna šaka brade.Marcinko
  • Nolifer
    8k
    Sve 5 ovo je Bayern. Ali zakaj mi to ne možemo u prvih pola sata napraviti hajduku doma?Droljo

    Trpaju nam ko u nevinoj plavusi. :lol:

    Ovo si apsolutno sve tocno napisao. Takvi mi trebamo bit u HNLu i mogli bi uciti od njih, jebiga bolji su....
  • don
    5.5k
    dobro, ja sam zaplivao u skoku 5 puta.

    kolektivno smo loši, ali pričam sad konkretno za stopere.
  • Rile
    17
    42. minuta, dinamo 2 faula od tog jedan onaj odfejkan od Pavlovića.

    Nemreš tak protiv Bayerna.
  • Maxova dijagonala
    143
    Ma momci su se usrali i to je to. Sta se imas usrat da ne mozes povezat 2 pasa pa nitko nije ni ocekivo pobjedu...igrajte,borite se i uživajte a ne izlazit na teren sa pampers
  • seljak86
    2.5k
    Možda nemamo tehniku, al smo zato spori.
  • i more je plavo
    1k
    Mi pricamo bajke o Baturinu, a ovaj Pavlovic je mladji od njega, ali igra jaku ligu i bolji je.
    Bati ce eventualno rasti kad ce svaki tjedan igrati protiv momcadi snage Dinama ili bolje.
  • OldSchoolZG
    178
    Svi mi realni smo očekivali rezultat kak v hokeju (5,6 golov). Nemamo mi kaj ovde delat.

    Petkovič se valja po terenu , simulira faul i onda nam zabiju prvi gol/penal.
    Prva ozbiljna kontra i umjesto da beži daljše s loptom , lik se hiti na travu
    i hoče faul koji naravno ni dobil.
    Jakire vadi ga van, prespor je on za ligu prvakov bez Oršiča kojem šibne
    loptu v for. Gabriel je potpuno zgubljen kak i v tekmi proti oslom/tovara.

    Nismo se pojačali za ligu prvakov , uprava očito ni ni sanjala kak bumo igrali LP.
    Uspjeh je kak smo uopče v LP , i to je to. Samo da ne primimo višje od 5 golov.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Seoska zadruga... užas, očaj, sramota.
    Oni ne mogu spojiti 3 dodavanja, halo ej!
    db-izbjeglica

    Igramo u formaciji 8-2. :monkey:
  • Filip 91
    716
    Jakire pakuj kofere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.