• Facke
    3.6k
    Uzivo sa stadiona...obrana nam uzasno igleda...
  • NKDZ86
    1.4k
    makni mob faćke i navijaj :grin:
    Oke, zaleđe ako je bilo, ali penal nije bio, smješno.
  • Ivan0302
    463
    Ma daj kakav je ovo penal nije ga nagazio, ovaj se zaletio u njega a loptu ne bih ni stigao.
  • Nogo
    3.6k
    E moj Petko sporino jedna
  • Krulek
    440
    Moraju se brže oslobađati lopte, ovi su uvijek dvojica-trojica uz našeg koji ima loptu i bliže stajati igraču pa i po cijenu faula. Ovako izgledamo kao levati.
  • mrgud
    95
    Nismo centra prešli.Neur je na 40m od svoga gola.Bravo jakire jaši ti i dalje
  • DiddyGuela
    2k
    Gdje smo mi zalutali.

    Ajmo nazad u realnost. Grcenje protiv Rijeke, samar od Hajduka pa uvijek neugodno gostovanje u Koprivnici.
  • Yovitssa
    624
    Ja ne znam kaj se nama opet desilo... Jel Qarabag fakat bio "slučajna" pobjeda jer nakon toga raspadnutu Rijeku i Hajduk nemremo dobiti, a tu izgledamo očajno.
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi, scaki aut koji je 50 50 sudit ce za njih...bas tako i ovaj penal koji se mogao i nije trebao suditi,....nama ga sudio ne bi ali mi smo Dinamo a oni su Bayern....
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi, svaki aut koji je 50 50 sudit ce za njih...bas tako i ovaj penal koji se mogao i nije trebao suditi,....nama ga sudio ne bi ali mi smo Dinamo a oni su Bayern....
  • rioda
    4.8k
    Nismo centra prešli.Neur je na 40m od svoga gola.Bravo jakire jaši ti i daljemrgud

    Ajde primi se ti trenerskog seminara pa kad završiš postavi momčad tako da dominira protiv Bayerna u gostima
  • Krulek
    440
    Ljudi moji ovo je Bayern, naši sporaći im ne mogu uzeti loptu, a kamoli istrčati kontru.Hoxhu obavezno unutra.
  • Mihaljević
    9.8k
    Pa ovo nije penal ni u HNL-u kad se Bebek usere mjaukanja.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ovo nekad stvarno izgleda kao "Ženski recenziraj", a ne Zona Dinamo. Majke ti mile, Bayern je ovo, a ne Rudeš, smirite negativu i dramu
  • Filip 91
    716
    Nevjerojatno da ne možemo zadržat loptu ni 5 sekundi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.