• Maxova dijagonala
    143
    Dajte ljudi nisam fan jakira ali igramo protiv jebenog bayerna pa sta ste vi mislili da ćemo im uzet loptu ocemo vraga... cekaj kontre i nazad cvrsto to je to
  • Benito
    822
    Pa kaj vi pričate? Ponašate se ko da igramo protiv Gorice pa vam nije jasno kak izgledamo ovak. Daj se smirite malo. Klub koji zabije 8 komada Barci a tu se čudite kak nemremo ništa...strašno
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, da ne možemo dva dodavanja spojit ili neku akciju. Ako jakir bude trener do 12. mj., onda...
  • čovjekjogurt
    617
    Ne brinite, osjetit će i naši igrači drugu polovicu terena. Naime na poluvremenu se mijenjaju strane.
  • Maxova dijagonala
    143
    Da je umjesto Kima neki Mmaee ili Theopile za ovo bi žuti dobio odma bez rasprave
  • Kaj je
    428
    Umjesto da toliko pljujete, pokusajte biti ponosni sto danas igramo na Allianz Areni a ne u Grubišnom Polju.
  • Krulek
    440
    U ovakvom odnosu snaga mislim da je Kule deset puta bolje rješenje od Petka.
  • Yovitssa
    624
    Ovo nekad stvarno izgleda kao "Ženski recenziraj", a ne Zona Dinamo. Majke ti mile, Bayern je ovo, a ne Rudeš, smirite negativu i dramuJos-Optimus

    Pa dobro, ali mi smo se plasirali u LP, dobro ti je Filip 91 napisao, 5 sekundi nemremo loptu zadržati. A dvije jedine polukontre su nam stigli igrače kao da plugove vuku po terenu.
  • E46
    634
    Desio nam se Jakir, i to ne ovu utakmicu jer ovu ne bi imali sanse ni da nam je prime Ferguson trener ali jakir i njegov pickasti nogomet se desio u nama puno bitnijim utakmicama od ove.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Meni je neshvatljivo da se profi igračima noge odsjeku do te mjere da ne mogu izvesti najosnovnije točno dodavanje.
  • IceMan
    2k
    Mogli bi druge godine ak mu Bayern ne produlji ugovor Neuera dovest… na zadnjeg veznog
  • ShanKu
    733
    Mi imamo možda 2 igrača, koji im mogu malo parirat... Očekivana je i veča rezultatska razlika, ali nema predaje!
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi je ovo Bayern ali mi smo protiv Seville u Sevilli, protiv Milana u Milanu, protiv Totenhama u Engleskoj igrali nogomet, ofigrali koju akciju, pritiskali, imali odlicne tranzicije, a ovi nas sada razvukli komu rukometu.....a nismo imali nista jacu ekipu barem ne neka ogromna razlika.....
  • Nogo
    3.6k
    Ovdje na poluvremenu trebaju ući brži igrači (Hoxha, Cordoba i Kulen).
    Ne može Petko koji čeka slobodnjak i da padne trčati, a kamoli igrati.
  • Facke
    3.6k
    [img]http://IMG-20240917-212821.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.