• Daliban
    1.6k
    U ovom je problem.
    Radi se na isti naci ko i u bivsoj drzavi.
    A to je lose, jako lose.
    Dok svi investiraju, rade, ulazu.. mi kaskamo..
    mi nemamo ni svog kampa.. mislim da je daljnja rasprava suvisna.
    Nogomet nam propada lagano.. ali propada.

    Ovim klincima je ovo odlicna skola za sazrijevanje.. i nemam od njih bas nikakva ocekivanja..
    nek nauce nesto.. to ce biti najveca nagrada.
    Jurki

    Dramatizirate oko ničega. Bayern nije ništa posebno napravio, Rajić im je poklonio dva gola, a oni zauzrat i nama poklonili jedan. Ponašate se kao da smo popušili 10 razlike.
  • Orc123
    7.8k
    ja ti to dobronamjerno, nisi ti svijestan ocito toga. Mozda kad 5 put promijenis profil i dođeš ovdje postanes...drzi se.
  • Dzoni
    616

    Također, nama u prvih 11 su 10 Hrvati, njima je samo jedan Njemac ako sam dobro vidio, i taj je podrijetlom iz Afrike
  • Daliban
    1.6k
    najbolje onda da igra u prvih 11 protiv Bayerna, nema veze jer će bit igrač manje i daleko najlošiji na terenu. Bitno je istrpiti mladog igrača a koga boli k za ambicije i rezultate kluba.don

    A zašto bi bio najlošiji na terenu? Doslovno izvlačite zaključke iz guzice. Uostalom, Mišić je spreman za danas tako da Pavić ne bi igrao kako god okreneš. Poanta je bila da treba igrati ako nema Mišića.
  • Orc123
    7.8k
    pa kolega fantazira. Nitko nije rekao da on nije talentiran i da mu treba davati minute kad se ukaze prilika u manjim utakmicama, u kupu itd itd....samo apropo toga da su neki a ponajvise on od klinca radili Brozovica u primeu i da mali treba odmah startati u utakmicama LP ili HNL....bit ce vremena za njega i siguran sam da ce mali biti dobar igrac ali ga treba planski razvijati, bas kao i Mikica i ostale ...
  • don
    5.5k
    A zašto bi bio najlošiji na terenu? Doslovno izvlačite zaključke iz guzice. Uostalom, Mišić je spreman za danas tako da Pavić ne bi igrao kako god okreneš. Poanta je bila da treba igrati ako nema Mišića.Daliban

    zato jer još nije spreman za seniorski nogomet izvan 15-20 minuta kada vodimo protiv slabijih ekipa. Bio bi igrač manje na terenu, reci kako god želiš.
  • Daliban
    1.6k
    Također, nama u prvih 11 su 10 Hrvati, njima je samo jedan Njemac ako sam dobro vidio, i taj je podrijetlom iz AfrikeDzoni

    Pa ovaj Orc, Droljo i ta ekipa bi bili najsretniji da nama 10 crnaca juri za loptom.
  • Jurki
    11.6k
    de si videl dramatiziranje?
    Ja ne dramatiziram jer tocno mi je jasno kolko Dinamo ulaze, a koliko Bayern.

    Rijec je o mlađim selekcijama u kompletnoj RH i kak je evidentno da se pogresno radi.
    Ti problemi su poceli lagano nagrizati i A reprezentaciju,

    Struka nam je losa, tereni su losi.
    Nemamo osnovne uvjete za treniranje.
    I onda bi mi trebali ocekivati da tucemo Bayerna? Ne.
    Ovo je za ove klince odlicno skolovanje i to je jedino bitno.
  • Zagi
    7.6k
    Bio bi igrač manje na terenu, reci kako god želiš.don

    Doslovno pojeo Ćorića u 90 minuta.
    Nema šanse da bi Pavić bio igrač manje protiv bilo kojeg HNL kluba. Uključujući "derbije".
    U najmanju ruku ne protiv 5. do 10. kluba HNLa.
  • Daliban
    1.6k
    zato jer još nije spreman za seniorski nogomet izvan 15-20 minuta kada vodimo protiv slabijih ekipa. Bio bi igrač manje na terenu, reci kako god želiš.don

    Hvala na toj tautologiji, puno si mi objasnio.
  • don
    5.5k
    Nema šanse da bi Pavić bio igrač manje protiv bilo kojeg HNL kluba. Uključujući "derbije".Zagi

    a dobro onda, imamo mladu prevagu na klupi a da nitko to u stožeru i cijelom klubu nije skužio..


    Hvala na toj tautologiji, puno si mi objasnioDaliban

    i ti si nama lijepo argumentirao ispod sa:

    Ne pričaj glupostiDaliban
  • Droljo
    8k
    Od sad ide ignor. Predlažem i ostalim kolegama da ne hrane trola ili borca sa vjetrenjačama..
  • CastAway1986
    1.4k
    Ovi Hrvati u Bayernu su dosta dobri a onaj Miljak je mogao biti junak da je pogodio zicer..Nego jeli tko zna tko je onaj Al Taha i otkud se on stvorio?
  • Daliban
    1.6k
    a dobro onda, imamo mladu prevagu na klupi a da nitko to u stožeru i cijelom klubu nije skužio..don

    Zato nismo doveli šesticu i Pavić je priključen prvoj ekipi - jer nitko nije skužio. Razlika između nekolicine nas ovdje i kluba je oko toga koliko se aktivno određene klince treba gurati. Mi bi htjeli aktivnije i hrabrije umjesto da ih se uvodi previše stihijski.
  • Batigol
    59
    Do prije par godina tukli bi ih bez problema.....
    Sada dosta ulazu u tu skolu(strane igrace)pa su i rezultati dobri...
    Ne znam jel sam u pravu ali mislim da je nasa selekcija dosta mladja...dogodi se...malo trema itd....
    Sljedeci dan bi ih mozda tukli..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.