• Jurki
    11.6k
    Ne znam kaj se neki cude ko pura dreku. Koliko Bayern ulaze u akademiju? Kakve imaju terene, kamp, trenere.
    A koliko Dinamo ulaze u sve to?
    Kolko para, tolko muzike.
  • Omake
    2.5k
    Za Bayern igraju jedan seniorski reprezentativac Maroka i još jedan seniorski reprezentativac Australije, koji je inače plaćen sedam milijuna. Ne treba odmah na naše dečke kao Herod na Isusovu generaciju.
  • Ivdzo11
    4.2k
    A moj golmane
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Vidjeli smo kakve su karijere napravili.Daliban

    Daj Boze da iko od ovih skupi upola nastupa u Dinamuili nekoj od liga 5 ko ovi nabrojani i nastupa za repku. A to sam upravo i pisao zbog toga jer pogledaj kolko su ti igrači dominantni bili, a opet nisu napravili čuda, a koliko onda mogu ovi sto su triput sporiji od svog generacijskih europskog protivnika
  • don
    5.5k
    e moj golmane
  • Jurki
    11.6k
    Decki ... Bayern protiv kojeg igramo je kupil jednog Zvonareka za milju eura i taj isti Zvonarek je igral ovu istu ligu prvaka mladih.

    Da Dinamo kupi igraca Belupa sa 3 utakmice u 1.hnl za milju eura.. i da igra za juniore sljedece sezone..
    mislim da bi se pola Zone najebalo majke Maricu, Zajecu i kompletnoj upravi u petom koljenu.

    Edit: ovo je odlicno iskustvo za te klince i moraju proci skolovanje.
  • Slush
    621
    Da Dinamo kupi igraca Belupa sa 3 utakmice u 1.hnl za milju eura.. i da igra za juniore sljedece sezone..
    mislim da bi se pola Zone najebalo majke Maricu, Zajecu i kompletnoj upravi u petom koljenu.
    Jurki

    Sa svime se slazemo osim u petom koljenu. Rekao bi do sedmog koljena.
  • Droljo
    8k
    Sam marić kaže da nemamo brzance i sl. a jednog olića bi 15 od 15 dinamovih trenera isprdalo da ga dovedeš na probu u tinejdžerskim godinama...
  • sebenico
    552
    Kolega Miro je sve lijepo naveo. Naš nogomet je u padu, a glavni problem je rad s mladima. Pri tome su najveći problemi nestručnost trenerskog kadra, smanjivanje populacijskog bazena i selekcija na temelju pogrešnih karakteristika koje su zastarjele u modernom nogometu. O tome kako će DInamo kao klub reagirati na navedene pritiske će ovisiti i budućnost kluba.
  • Samurai
    103
    A di su cutuk sunta i Mikic?
  • Jurki
    11.6k
    Maric je bil voditelj skole godinu dana i u to vrijeme nemres nist napraviti kaj bu odmah vidljivo.
    Ljudi u klubu su svjesni koji i kakav je problem.. i siguran sam da se bu s vremenom krenulo u rjesavanje te problematike.

    Klub jako malo investira u skolu.
    Nemamo kamp, puno toga ima za napraviti, a treba puno novaca i jos vise vremena da se rezultati vide.
  • Samurai
    103
    S obzirom na Ramljak,tamo su oni 3 briljirali u fazi napada..vjerojatno ih je teško nadomjestiti..
    Koda RPG,Petko i Bati ne igraju danas…
  • NitkoBitan
    17k
    Jasno je da fali brzanaca, ali da mi vise ne mozemo izbacit ni dva domaca kvalitetna stopera... Ako je nama Moreno Zivkovic najbolji izdanak jao si ga nama.
  • hardek
    2.8k
    Po meni je najgore to što i ovo malo (pravih) talenata što imamo ne razvijamo adekvatno. Mikić i Pavić su najbolji iz ove generacije, oni nebudu vidjeli seniorskog nogometa do sljedeće godine.

    Na koji način bi mi trebali privlačiti talentirane igrače ako im je put do seniorskih minuta zakočen? Jel netko stvarno misli da bi recimo igranje jednog 17-godišnjaka u 60-70% HNL utakmica imalo tako negativan impact na ukupan zbroj bodova Dinama na kraju sezone da ga se ne isplati gurat zbog šire slike?

    Sve veći je trend u svijetu nogometa guranje mladih igrača, a mi kao da namjerno bježimo od toga ali se hvalimo kako smo razvojni klub.
  • Daliban
    1.6k
    Kolega Miro je sve lijepo naveo. Naš nogomet je u padu, a glavni problem je rad s mladima. Pri tome su najveći problemi nestručnost trenerskog kadra, smanjivanje populacijskog bazena i selekcija na temelju pogrešnih karakteristika koje su zastarjele u modernom nogometu. O tome kako će DInamo kao klub reagirati na navedene pritiske će ovisiti i budućnost kluba.sebenico

    Ne pričaj gluposti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.