• Jos-Optimus
    2.1k
    Evo prilike da Neva pokaže zašto je kalibar za reprezentaciju. Ne treba sijati paniku ni u slučaju potopa. Moramo biti svjesni da je Bayern u stanju razmontirati bilo koju ekipu na svijetu na dobar dan. Ali, vjerujem da im možemo zapapriti, svi znamo što je potrebno - apsolutna koncentracija svih igrača i trenuci inspiracije koji onda ostaju upisani u legendu. Možda Hoxha bude taj, ovo je idealna utakmica za njega
  • Ludovic IX
    7.2k
    ja sam realan danas pa ću reći da bayern u minchenu dobiva dinamo u 9/10 utakmica.. možda i u 19/20.. ali zasto ne sanjati i nadati se da je danas ta jedna
  • Nolifer
    8k
    Iako sam bio pesimist u predictoru, sanjao sam sinoć da je Petko zabio za pobjedu za 2-1. Da je bilo sve puno naslovnica kako je David pobjedio Golijata i da se feštalo do kasno u noć....Neka drhti cijela Europa, stiže Plavi uragan!!

    Ajdeee, daaj mi samo pobjedee!!!

    :cheer: :strong:
  • Big Daddy
    1.1k
    Iz tvoga sna u božje oči
  • Mihaljević
    9.8k
    munich-germany-kingsley-coman-of-bayern-munchen-jumps-for-a-header-with-junior-fernandes-of.jpg?s=612x612&w=0&k=20&c=A55CjHqjF3TVRLAC8AK6TL8kjQcpzzPW6fVmeMFsbms=
    munich-germany-robert-lewandowski-of-bayern-munchen-is-challenged-by-arijan-ademi-of-dinamo.jpg?s=612x612&w=0&k=20&c=ta7EaleqH7cdu55nFcuTFtaFu4R1G-QPmgTJZLzB1QA=
    munich-germany-the-dinamo-zagreb-team-pose-during-the-uefa-champions-league-group-f-match.jpg?s=612x612&w=0&k=20&c=4pVXZ1f-IMUcc48aZfr6AjcyBlQvQegiv86cQ-nElDc=
    Jedna Dinamova underrated sezona u ligi prvaka, gdje je par stativa odlučilo da ne prođemo skupinu.
  • Big Daddy
    1.1k
    Je da, mo’s si mislit kak ce 1:70 tak skociti :grin:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Sretan put svima koji kreću!
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Bus preko Salzburga iznenadujuce na vrijeme..
  • NKDZ86
    1.4k
    Jutro dinamovci, kak vam je prošao put, kakvo je stanje na cestama?
    Sretno svima koji putuju i uživajte!
  • duksy
    290
    Mi smo krenuli iz Zg nešto prije 7 kamperom, došli za 6 sati preko Villacha, bez ikakvog prometa.
    Jedino kiša nije prestajala padati.
    Sad je ok vrijeme, nema kiše.
  • blue heart 72
    1.7k
    Još malo i kreće se u pravcu Bavarske. Sretno svima koji su na putu, kao i našem Dinamu
  • Sixthway
    457
    Tražim naše ,još nikog nisam vidio. Di ste ekipa
  • Ivdzo11
    4.2k
    Prema Germanijaku

    MOGUĆI SASTAV BAYERNA

    Neuer - Kimmich, Upamecano, Kim, Guerreiro - Pavlović, Palhinha - Olise, Musiala, Gnabry - Kane. Trener: Vincent Kompany.

    MOGUĆI SASTAV DINAMA

    Nevistić - Pjaca, Ristovski, Theophile, Mmaee, Piere-Gabriel- Sučić, Mišić, Baturina, Hoxha - Petković. Trener: Sergej Jakirović.


    Pretpostavljam da je kod nas 4-2-3-1

    Rile Ktc Mmaee RPG

    Sucic Misic

    Pjaca Baturina Hoxha

    Petko
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Gore na wels čisto sve
  • nemapredaje
    3.2k
    U kojim smo dresovima danas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.