• Kaiser
    63
    Boris odnio sve
  • ZrnTSCHeZ
    86
    Par sekundi prije 11h (po "Windows" satu) se pojavile i od brijem par stotina ako ne i tisuća ljudi koji su bili zakačeni, onih prvih 25-30 koji su se probili su uzeli sve

    Pojavile se ponovno na tren oko 11,15h, al mi odmah javilo grešku u košarici
  • Plavadevetka1986
    0
    Kad se prikaze greska u kosarici doslovno je trebalo stisak gumb bez prestanka dok ne uđete u odjeljak sa podatcima. Ja uspio uzet ✌️
  • tigric
    290
    Na autocesti u Austriji je biblijski potop, također bi i zimske gume dobro došle. Sretno svima koji putuju po ovom (ne)vremenu.
  • Olmić7
    36
    Jel zna netko gdje je okupljanje nasih navijaca sutra u Minhenu? I u koliko sati?
  • Kepec
    5.6k
    Od 12 do 19 u hotelu Courtyard Munich City Center, pojedemo zajedničku večeru pa svi skupa u korteu do stadiona. Ima malo duže za hodati, al kaj je to za nas Purgere.
  • Anderson Costa
    0
    Imamo jednu ulaznicu viska Section 117 kupljena preko Viagogo za 92 eura, za tolko bi ju i proslijedili :). Kolegi spuštena rampa u zadnji tren...
  • Olmić7
    36


    Hoce li biti organizirani korteo uopce? Posto se o tome jos uvijek nije nitko oficijalno izjasnio.

    Od tog hotela do stadiona ima 12 km, vise od 2,5 sata hoda.
  • sve11b
    1
    Koliko nas ide na domace tribine? Valjda nece bit problema sa ulazom
  • NitkoBitan
    17.6k
    Nemojte isticat Dinamova obiljezja na ulazu i nece bit problema.
  • ShanKu
    759
    več se širila neka obavijest, da za domaće tribine treba sakrit Dinamova obilježja, sve dok ne dođete do svog mjesta... ja ne znam jel to točno, jer ne idem :sweat: više me zanima Koprivnica
  • sve11b
    1
    mislis da ce pustit sa Hrv dokumentima?
  • don
    5.7k
    normalno, pa znaju i oni koliko hrvata živi u njemačkoj..

    znam i ljude koji idu i žive u njemačkoj a nisu neki navijači Dinama već hrvati i naravno navijat će za Dinamo.

    tako da, moraju pustit ako ne žele 15-20 tisuća praznih mjesta na tribinama
  • sve11b
    1
    upravo to si i ja mislim. Moraju pustit jer nas je previse...
  • austrijanac
    4.1k
    Inače Uefa/organizator pusti obavijest da se samo s domaćim dokumentima može na domaću tribinu.

    Tako da nema brige tu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.