• marcio amoroso
    36.3k
    Dečki koji su jutros krenuli išli su na Villach i nisu imali nikakvih problema. Mi ćemo ujutro vjerojatno isto tako.
  • ZrnTSCHeZ
    58
    Fun fact, na danasnji dan smo skinuli Arsenala 2015. Daj Bože da se i sutra ponovi.

    bilo bi to čistam fajn :grin:

    pod najbljestavijim svjetlima najljepseg stadiona Europe.

    meni osobno baš jedan od najbezličnijih stadiona, al to je stvar ukusa
  • din
    442
    Mi išli u subotu već i išli Graz - Salzburg, jedan dio nam je čak i snijeg padao, ali ništa se to ne lovi po autocesti, samo okolo trava bila bijela. Samo polako i svima sretan put!
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ta ruta mi je i navika otprije, valjda 90% putovanja za München i nazad sam išao tim putem.
  • LaznjakProsineckog
    641
    Na kojem terenu naši mladi igraju sutra? Doći ću prerano i išao bi pogledati juniore naše, zna li itko?
  • andy
    115
    tekma ja u 16 sati kod FC Bayern Campus ( Ingolstädter Straße 272, 80939 München) prosle godine su tekme bile besplatne.
  • josipsucic
    28


    https://g.co/kgs/so4xocn

    ulaz je besplatan 100 %

    pretpostavljam da će biti više navijača Dinama pa idite na gostujuću tribinu koja je odmah desno od ulaza u dvorište


    po završetku juniorske, možete lagano i prema stadionu, kamp je manje od 10 minuta autom do Allianz Arene i 30-ak minuta javnim prijevozom, uzimate bus 294 (vozi svakih 20 minuta, recimo krenete s onim u 18:11) koji je odmah desno na izlazu iz kampa na autobusnoj stanici koja je uređena kao klupa na stadionu s crvenim sjedalicama, 9 autobusnih stanica (cirka 15 minuta) do stanice podzemne željeznice (Ubahn) koja se zove Garching - Hochbrueck s koje imate direktni U-bahn za Allianz Arenu (uzimate stranu gdje je smjer Klinikum Grosshadern U6) i odmah na idućoj Ubahn stanici Froetmanning izlazite, pa pješice kuda i svi do stadiona.
  • Papastrumf
    12.2k
    Bayern youth
    FC BAYERN CAMPUS
    Ingolstädter Str. 272, 80939 München
    Ulaz je besplatan.
  • tp1997
    262
    Nije stvar motivacije nego više mentaliteta u smislu vjere u sebe da, ako se sve posloži, se možda može i uzeti rezultat. Da se ne raspadneš kad primiš gol, da ideš "u kost", da si našpanan...

    A Jakirove priče o "uživaju" tome ne pomažu
  • jakov1
    83


    Na forumu sam dva tjedna, a već drugi put mi ulijećeš s primjedbama na moje mišljenje. Ako imaš protuargument, reci slobodno, ali nemoj se ponašati kao policajac koji štiti režim od zabranjenih misli. To su fore iz komunizma ili Orwellovih romana.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    da, ulijećem, jer to nije mišljenje, nego vrijeđanje, lijepo sam ti odgovorio, ako imaš problem sa tim što sam napisao onda si sam sebi odgovorio. La pa pa
  • jakov1
    83
    Ne, idemo ih visoko stisnuti i lupiti im presing od prve minute da ne mogu centar preći.Mr Anderson

    Hahah, dobra. Širok je raspon između ta dva pola. Dojam mi je kao da smo protiv Cityja na Maksimiru imali više hrabrih izlazaka nego protiv Hajduka do gola, a tad smo bili bez pola obrane.
  • don
    5.5k
    odlično, sad će ga zamijenit ni više ni manje nego Alphonso Davies (evantualno Raphael Guerreiro) :rofl: :strong:
  • Jaro
    7.3k
    za standardnog nisam cuo, al za zamjene bome jesam :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.