• vjeko1701
    8k


    Bara na A1, od 1:24:21 o Belinhu, bivšoj i trenutnoj upravi.
  • Izet Hajrović
    2k
    Naš dragi Denis kaže kako se u klubu nešto kuha oko Jakirovića, navodno mu se "trese stolica", a spominje se Igor Biščan kao njegova zamjena. Reciklaža situacije od prije 5 mjeseci kada je Olivari izašao s "bombom" pred utakmicu s Osijekom.
  • Crni86
    3.5k
    kakav vrazji biscan, svaka cast belom ima moj respekt za igracku karijeru i sve sto je napravio za dinamo, ali on nije trener za dinamo sto je i dokazao kada je pukao ko kokica prije godinu dana. To je trener rang jakira.

    Vec ako ides na novog trenera, on mora biti bolji od trenutacnog. Netko ranga Bjelice.
  • Infinity
    16.3k
    spominje se Igor Biščan kao njegova zamjenaIzet Hajrović

    Ja kao veliki navijac za otkaz Jakirovicu cu reci nemojte ako Boga znate. Smatram Jakirovica nedoraslim za klupu Dinama, ali isto tako smatram da promijena radi promjene nema bas nikakvog smisla. Njega se treba mijenjati, ali ako ce na klupu doci Biscan, Cacic i slicna ekipa... Dinamo treba trenera koji je dostojan Dinama. Biscana volim, ali Biscan nije trener za Dinamo. Radije bih gubio mjesece na pregovore s nekim koga mozda i ne mozemo dovesti, nego doveo nekoga tko ce nam nakon par mjeseci pokazati da ga nismo trebali dovoditi.
  • Nolifer
    8.1k


    Od koje minute se spominje Igor Bišćan? Hvala
  • Izet Hajrović
    2k
    nema se tu što dodati, sve si rekao. Gdje ima dima, ima i vatre. Iako je u 5. mjesecu to vilo brzo demantirano, vjerojatno se nešto šuškalo, nije to sigurno nečija izmišljotina. Ista situacija je i sada. Ako se već mijenja Jakira, onda to ne smije biti trener kojemu je Dinamo najveći klub u karijeri. Mislim da smo dovoljno veliki kao klub, a i financijski stabilni, da možemo dovesti ozbiljno inozemno trenersko ime.
  • Captain America
    17.6k
    Brzo će se zazivati gospodin Sergej nazad :rofl: :rofl: :rofl:
  • Izet Hajrović
    2k
    ide uživo pa mi je trebalo vremena da pronađem i proračunam, negdje na otprilike 1:22:00. Ako se uključuješ uživo, onda vrati na -40 min.
  • mlinchica
    1.8k
    Kad god se pokažu i dokažu nedostaci sadašnjeg trenera, uvijek se u priču ubacuje Bišćan, da ga se još malo popljucka, a ujedno i neke ljude u klubu jer zna se dobro Zekina povezanost s njim. To je ljudima poput malog lesijevog potrčka i zadaća.
    I onda se još i ovdje ljudi na to zakače, na izjave tog malog šarlatana.
  • rioda
    4.8k
    Znači u Katru je upravo dobio nagradu za trenera mjeseca pa će dati otkaz da preuzme Dinamo?
  • Crni86
    3.5k
    da se nadovezem samo jer sam iso poslusat sada taj dio, nisu izjavili da se spominje da ce biscan sada zamjeniti jakira. Vec su spominjali situaciju sa ljeta kad se o tome pricali, a onda su rekli da kolaju price iz mnogih izvora kako se jakiru trese stolica.
  • Izet Hajrović
    2k
    kasnije je bilo pitanje i famozni Josip Kvasina rekao je da je jasno tko će zamijeniti Jakira, a kad će to biti, on to ne zna. Jasno se aludira na Belog. Naravno, vrlo vjerojatno to nije istina, ali kažem da gdje ima dima, ima i vatre. U onome što je izašlo u 5. mjesecu sigurno ima nešto istine, sjećam se da su i tadašnje izjave Jakira ostavljale dojam kao da se ne osjeća sigurno na klupi Dinama.
  • Crni86
    3.5k
    a dobro je to njegovo prognoziranje da ga malo stavi trenutnoj vlasti. Ali denis je izjavio samo ovaj dio kako kolaju price da jakiru stolica nije sigurna.

    I to mi je okej, nema starih zasluga. Sad ce neko bit trener 3 godine jer eto 2024. je osvojio HNL. Osvojili su ga i kvazi treneri poput jurcica i cacica pa svi znamo koja je njihova (ne)kvaliteta. Mi moramo mislit na buducnost, dobio si sad vec dosta vremena i nakon skoro godinu dana mi i dalje ne znamo sta tocno zelimo igrat. Nema jasne vizije i ideje, osim konstantnih izgovora. Ja dugorcno ne vidim jakira kao trenera dinama jer jednostavno nije fit za nas. To ne znaci da je on los trener, ali jednostavno se ne uklapa u filozofiju dinama.
  • vjeko1701
    8k
    Uvijek bi prikočio prije nego vjerovao nekom ko Denis koji je pokazao na čijoj strani stoji. Najlakše je podmetati "šuškanjima".

    Uostalom trener Dinama nikad nije u potpunosti siguran. Angažman uvijek ovisi o rezultatima koje postiže a ne onima koje je postigao.
  • Mali Zeus
    12.6k
    E sad me ubijte ali tko je 'naš dragi Denis'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.