• tigric
    280
    Vratite nas u vremena kad su Deda i Liks imali većinu poruka u ovoj temi...
  • NORTE
    11.4k
    Nikad nisam bio ultrascriticus

    Ni ja.
    Nekad sam ajmo reć bio pripadnik BBB-a.

    Podjelama među navijačima dinama nema mjesta.
    Ova priča je krenula oko Munchena 2015. i 2024. i rečenice da tad "nisu išli navijači".
    Jebiga, rasprava iz toga mora ispast.

    Možda bi bolji termin bio redovni navijač.
    Danas za to imamo pretplatnike i skroz drugačiju situaciju oko kluba.


    slobodna prodaja bez ograničenja (godišnja/član)...možda je jedino ograničenje bilo na 4-6 ulaznica po kupcu.
    Izvan ticket pointa se pretpostavljam moglo unaprijed preko lokalnih povjerenika nabaviti.
    ZrnTSCHeZ

    Ukratko na Allianz arenu su išli "i Kurta i Murta".
    Ne želim da zvuči podcjenjivački, jer i među njima ima onih koji ponekad dođu na Maksimir, a ne samo na bayerne i velike tekme.
  • andy
    115
    Onkel Ivo i Zum Maibaum utorkom ne rade. Trebamo dalje trazit
  • Davieboy86
    212
    Vise sam se referirao na parking mjesta , brzinu kupljenja ulaznica itd Onkel Ivo Restaurant je bio vise odg za neku klopu. Ali da , smetnuo sam sa uma da njegov Restaurant u sklopu Hotela ne radi taj dan. Takodjer postoji i druga gastronomska ponuda, siguran sam. Meni osobno tamo pase bezbrizno ostaviti auto parkiran, u ducanu usput se naoruzat kvalitetnom i jeftinom njemackom pivom i picit prema gradu sa suncem u ocima

    p.s. Velike su poplave u juznoj Bavarskoj i Austriji i najgore ocekuju narednih par dana. Pripremite se na raznorazne rute.
  • Hnlovac
    1k
    A obzirom da nema nikakvih izvjestaja mozd mogu dati jedan izvjestaj za prijateljski klub?

    Sibenik na 1200+ izdanih ulaznica 5 sati prije tekme
  • Heisenberg1986
    195


    Hvala na savjetima, korisno, bio sam u munchenu davno al se ne sjećam opce di smo auto parkirali.
    Ima neka garaza tam isto za preporučit? Kao što si ovo za poing napisao. Nisam još rezervirao smještaj, to bum sutra, pa gledam di bi uzeo.
  • Hnlovac
    1k
    Sibenik prešao 1700 ulaznica

    Ne bi me cudilo da brojka na subicevcu bude slična kao i u Osijeku jer mislim da je bilo manje od 3200 ljudi na Pampasu
  • Davieboy86
    212
    Postoje naravno javne garaze u Münchenu ali ono sve su samo ne javne. Po mome razmisljanju s obzirom koliko naplacuju. Naravno da postoji parking mjesta u centru Münchena ali i lutrija je naci ga, a i sam se po centru te opcenito Münchenu vozim ugl javnim prijevozom tako da mozda i nisam toliko kompetentan za taj dio pitanja. A sto se tice smjestaja moj savjet ti je nesto van grada. Barem ja volim popiti par pivkana prije i poslije tekme i onda sam uz javni prijevoz miran.
  • über alles
    1.6k
    zna se vrlo dobro imenom i prezimenom koji i to nas danas u 2024 nebi trebalo zanimati i zar vise nije vrijeme da ostavimo
    lose iza sebe i zajedno krenemo naprijed???


    Kakve su ovo idiotarije ?
  • ShanKu
    733
    Za mene je navijač čovjek koji ide na utakmicu svog kluba i navija. Jednostavna definicija :sweat:
  • Liks90
    1.9k
    Ulaznice za utakmicu Bayern - Dinamo

    Sutra od 11h u prodaji će biti još 100 ulaznica za utakmicu u Munchenu. Prodaja će biti za članove kluba i odvijat će se online

    Kupljene vouchere navijači su obvezni isprintati i ponijeti sa sobom u München gdje će sa svojim voucherom osobno morati preuzeti ulaznicu i narukvicu.

    Detaljne upute za navijače koji putuju na utakmicu pronađite na našoj službenoj web stranici
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ovo ce otic u dvije minute sve, skupljam ja rade lovu za Salzburg.
  • Rile
    17
    Kamo srece da ode u 2min :smile:
  • Mikato01
    9
    Trudim se pročitat sve na temi, al to je lagano već nemoguće pa ne znam jel bil odgovor.

    Jel mogu dat frendu da mi podigne ulaznicu i narukvicu jer bum ja došel na knap za to u Munchen?
  • don
    5.5k
    ovo ce otic u dvije minute sve, skupljam ja rade lovu za Salzburg.dinamozivivjecno

    neće u 2 minute nego 2 sata s obzirom da će odma past server.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.