• Os doc do sta
    61
    Al ekipa koja bude u hotelu dijelila ulaznice ima popis osoba koje su dobile voucher. Jer onda na jedan voucher moze nas 50 preuzeti ulaznicu da nije tako. Razmislite malo
  • Probirštift
    335
    Zanima me kolko će to trajati ak oni trebaju 3k ljude dati ulaznice
  • Papastrumf
    12.2k

    Zato i imas rok od 12:00-19:00 h. Sto bi tek bilo da ih se trebalo mijenjati ispred stadiona i to od 19:00-21:00 h.
  • rioda
    4.8k
    Ima netko mjesto za Minhen, polazak iz Zg ili okolice? Javite u inbox
  • Matbv
    23
    i ja tražim brate , sretno u pronalasku.
  • ZgBlue
    566
    Kupujem ulaznicu tj. vaučer za Munchen.
    Javite se privatno, hvala!
  • Pop corn
    8.1k
    Al ekipa koja bude u hotelu dijelila ulaznice ima popis osoba koje su dobile voucher. Jer onda na jedan voucher moze nas 50 preuzeti ulaznicu da nije tako. Razmislite maloOs doc do sta

    Onda to vidi netko tko mora paziti da to ne radimo, a piše u dokumentu da moramo raditi i prijavi klub. Slikovito ti pokušao objasniti što se može dogoditi.

    A nema nam druge nego poštivati to kaj piše jer druga opcija je repriza Praga, Balkanija, Seville, Plzena i ostalih gostovanja prošle sezone
  • Petar86
    884
    Ne idem na utakmicu ali smatram da oni sami racunaju na 100-200 padobranaca od 3 tisuce i par stotina ljudi

    Biti ce guzva i pritisak sam od sebe kamoli jos da se zajebavaju i objasnjavaju nekom nervoznom, pijanom navijacu koji se tiskao i lomio 9h do Munchena da ne moze uci na stadion. Klub naravno izdaje priopcenje da se to ne smije raditi da tih stvari bude sto manje ali bit ce sigurno i ja vjerujem da ce svi biti pusteni na stadion
  • IvanIvan
    4
    Kupujem vaucer za Munchen!
  • Božo
    12
    Prodajem kartu za Minhen domaci sektor 307, po cijeni za koju je i kupljena 85€. Nema ime na ulaznici. Javite se u inbox
  • Kralj77
    30
    Imam još jednu kartu 301 (kupio preko bayerna za 94 prodajem za 94) jel je otpao kolega
  • BW1986
    112
    prodajem dvije karte pored gostujuceg bloka (sektor 338) placene po 100 EUR preko preprodajne stranice.
  • Marija2001
    0
    Pozdrav ljudi, dali netko ima 2 ulaznice za Dinamo-Bayern? Molim vas!
  • marac94
    0
    Kupujem vaucer ako je netko slucajno sprijecen ici na tekmu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.