• Lynx17
    4.1k
    Cini mi se da bi ipak mogao biti dobar. :chin:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ima nad za njega.
  • OsamŠest
    3.3k
    Nakon slabijeg ulaska u sezonu, vjerojatno glavom u Italiji, ova reprezentativna stanka i boravak s A reprezentativcima Peri će doći fenomenalno.

    Vjerojatno slijedi buđenje i vraćanje na pravi put, dodatna motivacija da ostane u krugu reprezentativaca i vraćanje fokusa na Dinamo.

    Prošla/premijerna sezona u Dinamu nije bila slučajnost..
  • Big Daddy
    1.1k
    Petar si je definitivno zacementirao mjesto u repki. A najbolje od njega tek dolazi.
  • Rakovica1986
    632
    to ja govorim svojima. Svi smo mi to vidjeli, svi smo mi zbog toga ljuti jer o pičkastom pristupu magaradi se nigdje ne piše već se analizira tekma koda su zapravo došli igrat nogomet.

    Nismo tu bitni mi, bitno je da su igrači to vidjeli. Zapamtiti i napiti im se krvi idući derbi, nema druge.

    Znam da je Peri stalo, ali morat će se maknut s tih mreža i staviti fokus samo na teren.
  • Maxova dijagonala
    143
    Ne shvaćam zašto se tovari rugaju Petru Sučiću i njegovom reprezentativnom statusu. Pa oni cijene 10 milijuna eura onog retardiranog Amera koji ne zna loptu štopat kako spada. Po meni Pero sigurno zaslužuje bit u reprezentaciji.
  • Zagi
    7.6k
    Jer im ne paše niti jedan naš igrač u reprezentaciji.
    Jel već krenula akcija Prpić u repku? Jedna dobra utakmica je više nego dovoljno, naravno.
  • Crusades1986
    11.9k
    Naravno da zaslužuje bit... da se njih pita ni Gvardiol, Baturina ni Šutalo i mnogi drugi ne bi bili u reprezentaciji. A istovremeno se Šarliju ili slične balvane guralo nakon 3 dobre utakmice.
  • Captain America
    17.6k
    Koji klinac odgovara na provokacije niže vrste?
  • Zg123
    213
    Ja moram biti iskren i ovo je nepopularno misljenje ali meni on za sada ne pokazuje da je reprezentativni kalibar a bome niti za prvih 11 Dinama. Stalno citamo da ga novinari zovu “novi Broz” ali nije Broz imao samo jaka pluca i trcao. Meni je Sucic uzasno tehnicki limitiran i spor, ne vidim neke karaktersitike po kojima bi on mogao biti top igrac ali zivi bili pa vidjeli
  • Zg123
    213
    meni se cini da je ovo razgovor s nekom bliskom osobom, moguce prijatelj ili tako nesto jer se gore vidi da su se vec prije dopisivali i ocito je to smece onda skrinalo ovaj dio razgovora i prosljedio ovoj tovarskoj fan stranici
  • Zagi
    7.6k
    Bome niti Broz nije bio Broz dok je bio tu. Trčkarao je , trudio se ali da je nešto sjajio kvalitetom, pa i nije.
    Tko je tada uopče bio trener? Koliko se ja sjećam igrao je desnog veznog ili desnog u rombu, Kruno?
  • don
    5.5k
    sve šta ta stranica stavi nije tako doslovce i izvučeno je iz nekog konteksta..

    ljudi stavljaju snimku bakljade koja je snimana sa sjevera gore (sa kojeg se naravno ne čuje kao i nikad sjever dolje) i hvale se da se samo oni čuju. Koliko god naše navijanje tu utakmicu bilo loše, nije ni njihovo bajno.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Nisu se ni potrudili postaviti istu profilnu sliku kao što ima na instagramu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.