• Zagi
    7.6k
    To ti je to. Niš posebno.
  • rioda
    4.8k
    Kako doznajemo iz zaštitarske tvrtke, Dinamo je tražio dva pregleda gostujućih navijača, ali policija je naložila da se ide samo na jedan. Taj je, tvrde sugovornici, bio jako detaljan, dapače i tu se pronašlo podosta pirotehnike koja se pokušala prošvercati.

    Sve je jasnije da su odgovorni iz redova policije
  • Oluja
    4.3k
    Jel itko s hajdukove klupe dobio kakvu kaznu za ubacivanje lopte i je li kaznu za to uopce moguce dobiti trenutno ili naknadno?
  • Jaro
    7.3k
    ovo doznajemo nista ne vrijedi. Nek u javnost izadje covjek iz dinama i kaze kaj je bilo na sastanku prije tekme pa nek onda murija ili tko je vec sluzbeno opovrgava receno (pretpostavljam sa sastanak zavrsi zapisnikom koji potvrdjuju nazocni). Ovo prebacivanje krivnje preko "doznajemo" novinara je 99% placeni PR s spinanje...
  • thomas22
    262
    Kaj se pretresa tiče....2 ili 3 derbija sam propustil u zagrebu od 1995god. I ovo je bil prvi, a da me nitko kod ulaza na SD nije ni taknul ni pretresla. Dvojicu iz moje ekipe isto tako.
  • Felip
    174
    Kad pričamo o namjernom ubacivanju lopte u teren to je napravio Rile prošle sezone ja mislim protiv Belupa da bi se očistio od kartona. Dobio je karton. Tako da jest da je ciganski, ali nekad se ne biraju sredstva.
  • Paggini
    19.6k


    Brijem da se taj asistent asistenta pomocnog trenera nije htio ocistiti od žutih prije Gorice na Poljudu...
  • Felip
    174
    Karton je na kraju pobrao Gatusso, ali cilj je ispunjen.
  • Zagi
    7.6k
    Tako da jest da je ciganski, aliFelip

    Kaj volim kada ovak počne rečenica.
    Podsjeća me na "Nisam ja za, ali ... "
  • Felip
    174
    Da, to je po meni ciganski potez pa makar to radio i bog Rile.
    Shvaćaš sad kontekst?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Riletu je bio cilj dobiti zuti a njima zaustaviti igru. Jedno se dogada cesto a drugo rade samo jazavci. Sam zakljuci koje je koje.
  • Chempers
    115


    Dva pitanja.

    Na koji to način klub poput Dinama na tržištu na kojem je može održavati proračun od 50, 60 ili + mil eura bez da "previše" ovisi o varijabilnim troškovima? Ajmo reći da su to neki minimumi za kakvu takvu konstantu igranja LP.

    Ako je klub stvarao taj proračun godinama, a usput je dobar dio tih prihoda trošio na rikverce i obiteljske troškove onda zašto sada ili u bližoj budućnosti više ne može imati te cifre?
  • kibic
    1.1k
    Ima link na cijelu tekmu negdje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.