• Crusades1986
    11.9k
    Bitno je kolega.

    Od Vas se očekuje kirurška preciznost kad ste već dežurno propitkivalo na forumu.
  • vjeko1701
    7.9k
    prioriteta trošenja novca.The Undertaker

    Još kad bi svota bila istinita
  • Toni90d
    388


    Zašto smo bili dvije sezone pod okom UEFE radi financija ako smo non stop u plusu bez kredita?
    Bolje platit taj 1 mil € državi, i ostavis 4 u kasi, pa možeš sljedeće sezone dovesti dva igrača za 1.5 € i ostane opet 1 za primjerice raskid ugovora treneru radi loših rezultata. A ne da se događa kao prošla sezona da mi plaćamo 2 trenera, a nemamo za odštetu 3 treneru radi loših rezultata, pa moraš trpiti, pa te taj 3 trener možda izbaci iz Europe (kroz kvalifikacije ili prvenstvo).
  • Kaj je
    428
    Kad će proći ovaj osjećaj tuge, razočaranja i bijesa i zašto nikad?
  • The Undertaker
    5.1k
    Davno je to bilo kad smo bili pod nadzorom.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako izvučemo bod u Minhenu, nitko se Hajduka više sjećati neće.
  • vjeko1701
    7.9k
    Veeeeeliko "ako"
  • Kaj je
    428
    iz tvojih usta u Božje uši
  • Daliban
    1.6k
    Pričamo o razlici fiksnih i varijabilnih prihoda a UEFA nagdade su najvarijabilniji prihod u nogometu baš zato jer su ogromne razlike između LP i svega ostalog.vjeko1701

    Merch je varijabilniji.

    Općenito ne postoje fiksni i variajbilni prihodi u Dinamu ili hrvatskom nogometu. Fiksnima možeš nazvati jedino tv prava i generalnog sponzora, ali i to su bezvezni iznosi. Ostalo je sve varijabilno ili nije ni za pod zub.
  • Big Daddy
    1.1k
    Vjeruj mi, i mene jos boli. Da smo barem izjednacili pa da je stoka za badava orgijala na jugu…
  • Agramc
    9
    Novine bruje o incidentu na zapadu dolje, jel može netko ispričat tko je bio?
  • ZgDLions
    395
    Meni jedina dobra stvar u drebiju je Biuk.
    Da je zabio onu kontru potonuće bi bilo potpuno, digić ne bi dao mikrofon do jutra, Jeličić bi puko od sreće, torcida bi orgijala tri dana, a Jakiru bi fora da su oni jedan zabili, a mi svoje fulali palo u vodu.
    Ovako neke spike o sreći i svime i svačime kao drže vodu, na dva nula karastrofa.
    Kad smo silazili sa zg tišina u četveroredu ko da idemo sa karmina, nitko ne komentira ni razgovara.
    Još slušaš pjesmu i orgijanje torcide.
    Dan za zaborav, hladno, pretresali me na ulazu ko krimosa, Dinamo izgubio, Hajduka vratili u život, morao gledati torcidu kako divlja i uništava nam ono malo preostale imovine…
    Nije baš da pamtim puno ovakvih dana, pogotovo što sam na tekmu krenuo sa punim srcem i velikim očekivanjima.
    U utorak ja vjerujem.
  • masacusec
    3.5k
    Jbg, posralo nas na derbiju...popušili bez veze protiv mrskog inferiornog protivnika. Nekim našim igračima trebaju još muda narasti!
    Al ok, mi planiramo Allianz arenu, oni planiraju bilogorsku županiju!
  • Crni86
    3.5k
    https://www.24sata.hr/sport/zastrasujuca-scena-s-maksimira-huligani-nasrnuli-na-hajdukove-sluzbenike-za-vrijeme-derbija-1004598

    Hoce li sada netko iz kluba i demantirat da nije 30 ljudi probalo uc u lozu, mozda ako su 2,3 osobe htjele uc. Da je sve bilo osigurano redarima. Da su predstavnici tovara provocirali navijace tokom bakljade i podsmijehivali im se. Jebote kakav clanak, kakva neistina, kakvo jebeno prenapuhavanje.

    Tolko im je bilo neugodno i strasno da su se smijali…..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.