• Daliban
    1.6k
    Možemo mi govorit da je obrana kriva, ali zapravo je najmanji problem bio u KTC-u i Mmaeeu. Problem su bili veza i napad.Teofil Kateran

    Ma da, veza i napad su krivi što je Hajdukov najopasniji igrač i trenutno najbolji igrač lige ostao sam kao duh u naših 16. KTC i Maje nemaju veze s tim.
  • Danko
    1k

    Ne, veza i napad su krivi što nismo zabili 3-4 pa bi nas bolio kura. za livaju i njegov gol. Kužiš?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Pa po meni uopće nije problem u ovoj utakmici primljeni gol nego to što naša veza i napad nisu uopće bili na razini, kao što sam rekao da su bili samo prosječni smatram da bismo zabili 2-3 gola. Samo Rogova i Kuletova bolja završnica je već praktički 3-1.
  • Daliban
    1.6k
    Slažem se da smo trebali biti bolji prema naprijed, ali to nije izgovor za ostavljanje Livaje onako samog.
  • Jaro
    7.3k
    Ostavio ga Mmae jer je isao zatvarat "opasnog" Prpica na 35-40 m (naravno bezupjesno jer je bio predaleko...
    Mmae je na pocetku i bio uz Livaju, pa mu je stvarao probleme i preuzeo ga KTC koji ga je realno zaustavio i kad gabje i prosao profi faul i bok.
  • Daliban
    1.6k
    Ostavio ga Mmae jer je isao zatvarat "opasnog" Prpica na 35-40 m (naravno bezupjesno jer je bio predaleko...Jaro

    Pa da, odigrali su to ko Lolek i Bolek.
  • Jurki
    11.7k
    dajte mi ban vise.. al ovaj ga jebe i jebe po Ktc-u daj vise sjasi u picku materinu.

    Tom Gospodinu KTC-u moremo svi lagano lizati kopacke i biti tiho, dal razmes hrvatski???
    Da je vezna linija i napadaci napravili svoj dio posla opce nebi bilo bitno kaj je ko otraga zajebal.

    Hnl je liga u kojoj Dinamo moze primiti 10 golova u jednoj utakmici, ali ih MORA ZABITI 11 u toj istoj utakmici
    Daj idi prati balet, stolni tenis ili neki drugi kurac od sporta.

    Edit: gle ti se zderi od jada.. ali rista.. taj Kevin Theophile Catherine bude upisan najvecim zlatnim slovima u povijesti Dinama.. i znam da te to jebe.. i tvoji upisi to ne mogu promijeniti.
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Theophile je i dalje naš najbolji stoper. Bit će to i dogodine. Također je sa 35 godina i naš fizički najspremniji stoper a moguće i fizički najspremniji igrač uopće. On je tip koji krpa tuđe greške, on je taj koji trči prema Livaji kada Mmaee doživi brainfart pa ljudi njega krive za gol koji je pao sa naše lijeve strane iako je Theo desni stoper, on je taj koji popravlja situaciju kada Bernauer ide glumiti Zinedina Zidana sa svojim no look pasevima 20 metara od vlastitog gola.

    Sve negativne kritike prema Theu dolaze od osoba koje:

    A) Theu nikad neće oprostiti Šahtjor

    B) Ekipe koja ne podnosi igrača koji nije majstor sa loptom. Takvi bi radije gledali Bernauera, igrača koji je dobar sa loptom ali nema ništa drugo. Theo nije dobar u iznošenju sa loptom i nema vrhunsku tehniku ali ima sve drugo.

    C) Ekipe koja je nezahvalna i ne pamti 200 dobrih utakmica a pamti jednu lošu.
  • Maxova dijagonala
    143
    Dajte ljudi ne znam zašto krivite mmaeea za gol? Pa čovjek je izašao da napravi offside zamku baš kao i ristovski(ma da on nije toliko visoko izašao ko mmaee) a Theopile je jedini ostao i tako dopustio Livaji da može zabit iz dozvoljene situacije.
  • Maxova dijagonala
    143
    Nemam ja ništa protiv Theopila da bude rotacija u Dinamu on je realno naša legenda ali on ne može igrat u prvih 11 ako želimo bit ozbiljan klub u europi.
  • Jaro
    7.3k
    offside zamku? Daj pogledaj, isao je osnovnoskolac napast igraca s loptom udaljenog 20m a ne radit offside zamku.

    Da ne pisem duplo, odmah pitanje ko i Dalibanu: tko je taj koji je bolji stoper u dinamu i koji bi morao igrati ptije ktca? Ako nema ,kog bi ti doveo?
  • ZgDLions
    395
    KTC je ok i fizički i zalaganje, sprema , pristup, ko šta svi znamo da je bolji u iznošenju lopte, mlađi, viši, brži sigurno bi bio u Dinamu.
    Naš plafon nije toliko visok ko šta bi mi realno htjeli, tu smo gdje jesmo i guramo dobro.
    KTC zasluži pošteno svoju lovu, a mrzitelji budu uvijek nešto našli, ak je on neki problem, realno onda problema ni nemamo.
  • Maxova dijagonala
    143
    Tovari su nam ispred nosa uzeli naseg dinamovca Uremovica prosle sezone. Jak,ne griješi,agresivan...jedina mu je mana iznošenje lopte. Sigurno se može nekog takvog nać za solidne novce.
  • jedan u nizu
    8.2k
    naseg dinamovca UremovicaMaxova dijagonala

    ocito nije neki dinamovac :lol:
  • Big Daddy
    1.1k
    Pravi Dinamovac nikad ne ide tovarima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment