• ZrnTSCHeZ
    59

    Ne sjećam se nikakvih problema, više "šaltera" je radilo u tom kontejneru/kiosku, prihvatljivo vrijeme gužvanja u redu ak si došel na vrijeme (cca 2h pred tekmu).

    FunFact: karta je tada koštala 50€ (barem je ta cijena otisnuta na ulaznici) naspram današnjih 30€
  • pjetlić
    7
    Jasna mi je cijela procedura i njen razlog, ali zasto mora biti lokacija usred centra ne razumijem.
  • Os doc do sta
    61
    U Minkenu se sprema potop ovih dana (kisa, poplave). Utorak radni dan bit ce kaos u gradu. Ulazak u grad do hotela i nazad svako ce izgubiti minimalno 1:30 do 2:00 sata samo u prometu između hotela za preuzimanje ulaznica i stadiona. 3200 ljudi kad dođe na lokaciju di parkinga nema, a sat parkiranja i ako nađes nije ispod 5 eura po satu. Svaki navijac da ostane minutu na preuzimanju ulaznica od 12:00 do 19:00 to je 8 saltera i da 3200 nas po minutu od 12 do 19 znaci kaos u najavi.
  • Mazalo
    176
    Ja koliko sam vidio, taj hotel je par Minute od glavnog kolodvora. Stvarno za ljude koji dolazak autom bi bilo najbolje parkirati negdje van grada u garaže I onda doci javnim prijevozom..
  • Papastrumf
    12.2k
    Ja ne znam jel ovdje ljudi imalo razmisle prije nego sto pritisnu “post comment”. Mislite li stvarno da bi nekome u klubu od sadasnjeg vodstva palo na pamet da prodaje vouchere, koji se kasnije moraju mijenjati za ulaznice i nekakve narukvice!?
    S prodajom se cekalo toliko dugo jer je UEFA trazila da se voucheri mijenjaju ispred ulaza na gostujuci sektor i to 2 sata prije utakmice, na jako uskom prostoru. Svi vjerojatno mozete pretpostaviti sto bi se desilo da ih se nije na sve nacine kumilo da olabave odluku i dopuste barem zamjenu vouchera tokom dana negdje u gradu.
  • Papastrumf
    12.2k

    Zato sto ce najveci dio navijaca sigurno posjetiti centar grada tokom dana.
  • ZrnTSCHeZ
    59
    UEFA trazila da se voucheri mijenjaju ispred ulaza na gostujuci sektor i to 2 sata prije utakmice, na jako uskom prostoru

    Dakle isto kak je bilo zadnji put, s time da tada kolko se sjećam nije bilo ovog smanjenja kapaciteta već je cca 3700 karata/ljudi bilo u igri
  • Papastrumf
    12.2k
    Dakle isto kak je bilo zadnji put, s time da tada kolko se sjećam nije bilo ovog smanjenja kapaciteta već je cca 3700 karata/ljudi bilo u igriZrnTSCHeZ

    Ja se ne sjecam da su zadnji put u Munchenu bili navijaci.
  • ZrnTSCHeZ
    59


    Ne znam dal je cilj ovakve izjave vrijeđanje pretežitog dijela navijača i članova dinama koji nisu dio "grupe" (što nije rijetkost ovdje) ili se takvi ne smatraju navijačima već su ti ostali dobri samo dok treba platiti članarinu i bildati brojke posjećenosti

    https://youtu.be/p3kw4wfKISE?si=VZq5J3jJH4Z9_y6t
  • ShanKu
    733
    Može mi netko samo ponovit kad kreče prodaja za Koprivnicu inače? Upamtil sam samo da oni imaju online..
  • ZrnTSCHeZ
    59

    5 dana prije tekme kreće online, znači vjerojatno od ponedjeljka
  • Papastrumf
    12.2k

    Moje isprike na krivo odabranim rijecima. Ne sjecam se da su zadnji put u Munchenu bili ultrasi.
  • ShanKu
    733
    hvala, odlično!

    2015 bili tamo, 2016 kraj bojkota Boysa..
  • Felip
    174
    Čitajući između redova ispada da je ova opcija za hotel prvenstveno zbog ultrasa.
    A dobro, onda smo neki krivo zaključili da je to uefina ideja.
    Sad je samo pitanje da li će to organizacijski uspjeti da svi preuzmu karte na vrijeme.
  • rioda
    4.8k
    Može neko pojašnjenje što se točno dobiva s tim vaučerima? Kužim da klub tu ima vezane ruke, ali što će točno Uefa time postići?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.