• Os doc do sta
    61
    U Minkenu se sprema potop ovih dana (kisa, poplave). Utorak radni dan bit ce kaos u gradu. Ulazak u grad do hotela i nazad svako ce izgubiti minimalno 1:30 do 2:00 sata samo u prometu između hotela za preuzimanje ulaznica i stadiona. 3200 ljudi kad dođe na lokaciju di parkinga nema, a sat parkiranja i ako nađes nije ispod 5 eura po satu. Svaki navijac da ostane minutu na preuzimanju ulaznica od 12:00 do 19:00 to je 8 saltera i da 3200 nas po minutu od 12 do 19 znaci kaos u najavi.
  • Mazalo
    191
    Ja koliko sam vidio, taj hotel je par Minute od glavnog kolodvora. Stvarno za ljude koji dolazak autom bi bilo najbolje parkirati negdje van grada u garaže I onda doci javnim prijevozom..
  • Papastrumf
    12.4k
    Ja ne znam jel ovdje ljudi imalo razmisle prije nego sto pritisnu “post comment”. Mislite li stvarno da bi nekome u klubu od sadasnjeg vodstva palo na pamet da prodaje vouchere, koji se kasnije moraju mijenjati za ulaznice i nekakve narukvice!?
    S prodajom se cekalo toliko dugo jer je UEFA trazila da se voucheri mijenjaju ispred ulaza na gostujuci sektor i to 2 sata prije utakmice, na jako uskom prostoru. Svi vjerojatno mozete pretpostaviti sto bi se desilo da ih se nije na sve nacine kumilo da olabave odluku i dopuste barem zamjenu vouchera tokom dana negdje u gradu.
  • Papastrumf
    12.4k

    Zato sto ce najveci dio navijaca sigurno posjetiti centar grada tokom dana.
  • ZrnTSCHeZ
    86
    UEFA trazila da se voucheri mijenjaju ispred ulaza na gostujuci sektor i to 2 sata prije utakmice, na jako uskom prostoru

    Dakle isto kak je bilo zadnji put, s time da tada kolko se sjećam nije bilo ovog smanjenja kapaciteta već je cca 3700 karata/ljudi bilo u igri
  • Papastrumf
    12.4k
    Dakle isto kak je bilo zadnji put, s time da tada kolko se sjećam nije bilo ovog smanjenja kapaciteta već je cca 3700 karata/ljudi bilo u igriZrnTSCHeZ

    Ja se ne sjecam da su zadnji put u Munchenu bili navijaci.
  • ZrnTSCHeZ
    86


    Ne znam dal je cilj ovakve izjave vrijeđanje pretežitog dijela navijača i članova dinama koji nisu dio "grupe" (što nije rijetkost ovdje) ili se takvi ne smatraju navijačima već su ti ostali dobri samo dok treba platiti članarinu i bildati brojke posjećenosti

    https://youtu.be/p3kw4wfKISE?si=VZq5J3jJH4Z9_y6t
  • ShanKu
    755
    Može mi netko samo ponovit kad kreče prodaja za Koprivnicu inače? Upamtil sam samo da oni imaju online..
  • ZrnTSCHeZ
    86

    5 dana prije tekme kreće online, znači vjerojatno od ponedjeljka
  • Papastrumf
    12.4k

    Moje isprike na krivo odabranim rijecima. Ne sjecam se da su zadnji put u Munchenu bili ultrasi.
  • ShanKu
    755
    hvala, odlično!

    2015 bili tamo, 2016 kraj bojkota Boysa..
  • Felip
    184
    Čitajući između redova ispada da je ova opcija za hotel prvenstveno zbog ultrasa.
    A dobro, onda smo neki krivo zaključili da je to uefina ideja.
    Sad je samo pitanje da li će to organizacijski uspjeti da svi preuzmu karte na vrijeme.
  • rioda
    4.8k
    Može neko pojašnjenje što se točno dobiva s tim vaučerima? Kužim da klub tu ima vezane ruke, ali što će točno Uefa time postići?
  • ksapi
    2.8k
    Hoce li biti pice dobrodoslice i finger food u hotelu na prijemu? Postoju li neki dress code? :rofl:
  • Paggini
    21.1k
    Žalim unaprijed te ljude koji će morati hendlati 3300 dinamovih viteza, nadam da im je satnica dobra...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.