• Crni86
    3.5k
    i dobio je zabranu jedne utakmice jer je posjetio sudacku kabini. Zvuci poznato
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa kontrolor sudenja je Francuz... Ko ih ne zna skupo bi ih platija :lol:
    Zaebavam se, ne znam stvarno odakle su ga izvukli, mogli su konacno Nikoliciusa pustit da napravi malo jacu Goricu od njih.
  • Omake
    2.5k
    Mladen Delić voice, I igrači su navijačima bacili suzavac
  • NORTE
    11.4k
    Čovjek je doveden da im doslovno za kikiriki dovodi besplatne anonimne crnce iz Francuske, Belgije i Afrike.
    Tzv. Bile tiće.
    Drugoligaške, slobodne i one koje nitko neće.
    Ono što je litavski alpinist br. 2 dobro radio u Gorici, ali ne i u Hajduku.

    One koji se ne mogu probiti u tamošnjim ligama, ali zato će ovdje svakako biti "pojačanja" kako god okreneš.
    Donijet će im trku i malo svježe krvi.

    Čovjek ima puno iskustva, zna tržište za sirotinju, a došao im je s burze rada, kako drugačije.

    On im naravno kroz neko vrijeme može puno značiti, a nove slobodne igrače mogu počet dovodit odmah.
    Činjenica da nemaju prebijene lipe i da na zimu moraju prodavat sve što vrijedi da imaju za plaće i dugove.

    Naravno da im sve ovisi o rezultatima, a mislim da im oni baš i neće bit neki, sudeći prema stanju u ovoj sezoni.

    To što su oni na samo -2 boda nakon svega 5 kola to im je zbog laganog rasporeda i našeg gostovanja u Rijeci.

    Sad vidim da su im već zaigrali Dajaku i Brenrahu, to dovoljno govori u kojem su oni stanju.
    Kalik im igra krilo, a Livaja špicu.
    Propali su, stižu crna pojačanja koja nitko neće. Zlobnici bi rekli plaćat će ih jogurtima.
  • OsamŠest
    3.3k
    Divim vam se svima koji pišete i analizirate Hajduk..
  • superhik
    11k
    Znači Hajduk plaća igrače, direktore i trenere zemljom u Splitu, na Braču, sponzorima i Lidijom Bačić.
    Samo keša nigdje.
    Sirotinjo i Bogu si teška.
  • NitkoBitan
    17k
    Tema utakmice je preopterecena pa cu napisat ovdje. Na cemu jebeno da cestitam tovarima? Izlezavaju se vise od Crnogoraca, ubacuju lopte u teren kao najgori cigani i guraju djecaka kojem je posao bit uz teren i dodavat lopte!!! Za ovo zadnje su zasluzili prijavu!!!

    Mi tu glumimo neke gospode... da sad dozive prometnu nesrecu na putu do Splita suzu ne bi pustio, ni da se piknem iglom u oko.

    Zbog ovog mi je zao da tribine nisu do terena pa da dobiju tretman kakav zasluzuju.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    da sad dozive prometnu nesrecu na putu do Splita suzu ne bi pustio, ni da se piknem iglom u oko.NitkoBitan

    Sa svim se slažem, Al ne s ovim. Nikad drugom ne bih prizivao zlo i sigurno među 3 tisuće njihovih ima i normalnih. Al da za ova djela trebaju odgovarat, trebaju i to je cisti seljacluk
  • IstinaZaDinamo
    2k
    sigurno među 3 tisuće njihovih ima i normalnihMiro Vugrinec

    Nema!
  • NitkoBitan
    17k
    Nikad drugom ne bih prizivao zlo i sigurno među 3 tisuće njihovih ima i normalnih.Miro Vugrinec

    Nisam mislio na navijace nego igrace koji ubacuju lopte kao zadnji cigani i guraju klinca pored terena u pokusaju da doda loptu! Alo, klinca... A zalili se da je igrac Varazdina opsovao njihovog klinca na Poljudu a tu maltreriraju fizicki nase!
  • Jaro
    7.3k
    Jbt, njima ce Gattuso smijenit predsjednika. Eto od takvog kluba nas Yakir puni gace i gubi utakmice.
  • Crni86
    3.5k
    guraju djecaka kojem je posao bit uz teren i dodavat lopteNitkoBitan

    Ovo nisam vidio…. ovo je cak porazavajuce i za njih. Mislio sam da su dno dna, ali ovo je ocito next level. Toplo se nadam da ce iz kluba netko prijavit ovo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.