• IceMan
    2k
    Najbolje bi bilo da Antu TV meštra angažiramo da nam vodi samo derbije :rofl:
  • NKDZ86
    1.4k
    Ja ne vjerujem da su Cordoba i Mbuku bolji od Mikića i Pavića. Ne vjerujem da nema dobrih juniora koji mogu uletit kao druge opcije, a ne samo protiv gorice i sl.
    Ne vjerujem, ali vidjet ćemo ta pojačanja, jer nam stranac ne treba ako nije bolji od naših dečki.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Nije ovo nikakav njihov povratak u zivot ali se pokazalo da bez obzira na sve derbi je derbi.

    Prije utakmice se trazilo 433 i Cordobu, to se dobije i opet se pljuje. Jbg Cordoba nije pokazao puno ali nije ni imao pomoc od Rileta. Ako igramo 433 RPG i Ogi moraju biti bekovi.

    Jakir mora nauciti napadati u derbijima, sve dosad odigrano je bilo jakoo lose.
  • Orc123
    7.8k
    Pogledajte utakmice protiv Osijeka, Rijeke i Hajduka i recite mi da je Jakir po prikazanom s ovim kadrom trener za Dinamo!?
  • Maksim Maksimirski
    5.3k
    Izgubili smo od Hajduka i 4 dana prije West Hama. Kada shvatite da dinamovi igrači dolaze u Dinamo radi lige prvaka i da ih ne zanima HNL onda će vam možda biti lakše. Njima je Hajduk isto što i Gorica i oni su mislima u Munchenu. Doduše i većina navijača je Hajduk shvaćala kao da igramo sa Istrom i kako samo treba odraditi tu formalnost. Samo je bilo pitanje hoćemo li dobiti sa 3 ili 4 razlike. Karte za Munchen su bila veća tema nego derbi.

    A Hajduku je ovo finale lige prvaka. Oni su poginuli na terenu, pogotovo nakon što su ih svi otpisali i sprdali se sa njima. Epilog je donekle i logičan.

    U Munchenu ćemo primiti porciju i to je znao svak sa dva zrna soli u glavi i prije Hajduka. Tu će uistinu biti samo pitanje hoćemo li primiti 3 ili 4 komada jer je razlika u klasi svemirska. Nama je liga prvaka samo način da dobijemo novce i da možemo sa tim novcima dominirati u HNL-u. I to je potpuno normalno jer se mi ne možemo nositi sa klubovima koji u prijelaznom roku potroše 100 milijuna dok mi trošimo kao da je 2007. godina i sve iznad 1 milijuna smatramo astronomskom cifrom iako vidimo da Rijeka i sedmog igrača u hijerarhiji prodaje za 3 milijuna. Jednostavno ne pratimo tempo tržišta i belgijski deseti klub poput Mechelena ili Westerloa troši više od Dinama. Mi smo europska sirotinja kojoj HNL mora biti primarni fokus a u skupinama lige prvaka možemo doći navijati na Allianz Areni, malo napraviti navijački show, uživati dok gledamo Kulenovića pored Harrya Kanea i to je to.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Kakve veze ima je li trener stranac (mozemo i za jakira reci da je)?
  • Blueshadow86
    1.6k
    Točno se znalo kako će ovi odigrati. Čvrsto iza u obrani, parkirati autobus, a naprijed će Livaja već nešto napraviti. Tako je i bilo. Potrošeni smo jako nakon ove tekme i miriši mi na katastrofu u Minhenu.
  • sebenico
    551
    Mi smo bez Mišića totalno izgubljeni. Od razvoja mladih opet neće biti ništa. Gatusso stavi Durdova danas, a mi ne možemo Pavića. Pa daj ga onda na posudbu kad mu ne daješ priliku ni kad Mišić ne može. Koliko god neki ovdje smatrali da je Marić odradio vrhunski prijelatni rok, tek će se za koji mjesec vidjeti da smo tanki na pozicijama gdje nas je nekoliko sugeriralo da se trebamo pojačati i to pogotovo nakon ulaska u LP.
  • Time
    855

    Zvati najuspjesnijeg dinamovog trenera od samostalnosti tv serviserom je sramota.Cacic je za sve trenere koji su vodili dinamo gvardiola i klopp zajedno(mozda bjelica moze isto tu)
  • Dani Olmić
    222
    Barem mi je drago da sam predvidio da ce ovo bit tvrdo i ne bas lagano… i da neki igraci (ne bi imenovao) jednostavno nisu to sto smo mi trazili :)
  • Jaro
    7.3k
    Iskreno, boli me kurac za Minhen i Bayern. Nece 20 Bayerna isprat ovo i "emotivno praznjenje" Rijeku.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nakon ovog tvog komentara nemamo vise kaj komentirati. Sve si rekao.
  • E46
    633
    Neno je slobodan. Vjerujem da bi sutra dosao, kod njega pristup ne bi bio problem kao ni da Petkovicu jebe mater i posjedne ga na klupu.
  • superhik
    11k
    Već godinama. Zašto se ništa ne radi?bluelions

    A to ti je taj ST mentaliteta ultra đir
  • NKDZ86
    1.4k
    Roga vratit u Italiju odmah. Imamo Pavića, ciao dragi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.