• Slush
    621


    Kazem sad na tribinama da je dobio jako puno lijepih zelja.

    Lijepo na klupu posjest i to je to. Ne treba mi druga verzija Sammira koji 1 tekmu igra ko da je u Realu, a 9 bolikurcina.
  • IstokKa96
    671
    Dobri, stari Dinamo...gospodski gospodskim rječnikom, a šupački narodskim...
    Gospodin Čačić ne bi ni trepnuo večeras, a mi bi se smijali oko glave gledajući semafor...
  • Mihaljević
    9.8k
    Most Dinamo thing ever je da izgubimo od Hajduka i da 3 dana nakon bez pola muke padne Bayern na Allianz Areni, to će biti tako.
  • Vrdjuka
    64
    Jakir postavio koncepciju igre ne remi, i to smo dobili, veliku nulu…

    Umjesto da dokrajcimo konkirenciju koja je bila u kaosu, ti ih dizes iz ponora, i Rijeku i Hajduk
  • Jaro
    7.3k
    ma ako netko spomene kadar ove sezone u HNLu nek prestane pratiti nogomet...
    Svaka cast ultras sceni, al da tebi gostujuci navijaci 10 min orgijaju na stadionu - sramota takodjer. Zastitarsku sluzbu pedalirat...
  • MarK
    621
    Za ovo su krivi i Jakir i igrači. On očito ne zna stvarati igru kroz posjed i kombinatoriku, a mnogi igrači su što limitirani, što potrošeni. Od onih od kojih očekuješ najviše, a to su Petković i Baturina nula bodova oba. Vidjelo se to već i kroz utakmice repke ali sad se kriza nastavlja i dalje. Ipak imam osjećaj da će Bayern patiti s nama jer Jakir zna igrati bunkerčine. Nije on za tika taku definitivno.
  • cibona
    2.9k
    Na zadnja 2 Jakirova derbija na maksimiru imamo velebni učinak od jednog boda, nula golova i bezbroj upitnika nad glavama. To je nedopustivo!
  • Pavinho
    37
    Nista drugu nego teska sramota
  • Big Daddy
    1.1k
    Vratili smo ih u žive… Nevjerojatno… To samo mi možemo…
  • Filip 91
    716
    Uozbilji se. Ne gine nam 5 komada.
  • Dani Olmić
    222
    Kako sad stojimo nakon 6 kola na tablici
  • mrgud
    95
    To mogu samo naši treneri.Ako sad nečemo imati love za dobrog stranog trenera,kada ćemo
  • Samurai
    103
    Mara ako čitaš,mjenjaj trenera dok nije kasno!
  • Petar86
    884
    1. Hajduk 14
    2. Dinamo 13
  • Samurai
    103
    Dao Bog da sve mlado otišlo iz kluba,stavi svoje senatore…jakire kukavico
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.