• Krizy
    43.1k
    Ma da ga je 100 puta ubacio u sansu, ne uvodis klinca koji se vraca od ozljede koljena protiv tovara kad gubis na svom stadionu, ocajno ocajno ocajnoE46

    Koji lik...
  • Dalmatinec
    622
    Gore mi je ovo nego nula golova i bodova u LP.
  • don
    5.5k
    i da kažem za torcidu i 3580 baklji, čestitke svima koji su ih pregledavali.

    jebo vas navijački vizual
  • IvanS
    161
    Jel opet u pitanju emotivno pražnjenje kao nakon Quarabaga?

    Vrć sam nakon Rijeke napisao da to neće biti dobro zato što će biti 8 utakmica u LP.
    I što sada, prije i nakon svake takve utakmice biti ćemo emotivno slabi i imati pravo na loš dan???

    Samo neka...
  • mrgud
    95
    Nema jakiir muda staviti petka na klupu.Da nam city pokloni Halanda,petko bi igrao a Haland sjedio na klupi.Zbog toga se nije niti dovodilo Miereza
  • sebenico
    552
    Treba biti realan i reći da nama igra nije dobra bila ni prije. Rezultati su bili ti koji su bili bolji od prikazane igre. Naravno, to prije ili poslije ima posljedice i na rezultat. S ovakvom igrom i voljnim momentom u LP nemamo što tražiti. Imali smo dvije utakmice priliku da konkurentima u HNL-u pokažemo gdje im je mjesto, a mi smo ih vratili u igri i to nakon što su bili u jako lošoj situaciji.
  • Sljeme
    2.4k
    Pičkasti pristup od početka. Opet su se usrali tovara svi od reda. Sramota svi skupa. Hvala vam kaj ste nam ovo priuštili. Skinuo bi vam svima plaću za ovu sramotu.
  • hardek
    2.8k
    Petko je grozan od početka sezone, nije spojio dobrih 90 min nogometa. Doslovno ima 2 dobra poluvremena
  • Zg123
    212
    Tv serviser je za Jakira TV u boji, vidjet cemo ga sad u LP blago onome ko je optimistican
  • recikaj86
    352
    Nikad zreliji hajduk za popit 3,4 komada i onda odigramo za zaborav. Idemo dalje ali ovo je šamarčina i pol.
  • IceMan
    2k
    Jakir nije kriv što je Rog promašio dva mrtvaca, al je kriv što smo ih čekali prvo poluvrijeme i prepustili im posjed ko da smo Istra a ne Dinamo.

    I to kakav Dinamo.
  • GaijiZG
    1.3k


    ali da mi imamo zlato je teški BS

    Mi imamo zlato za HNL, imamo igračine za HNL, kaj je tebi.
  • sebenico
    552


    Nismo mi toliko bolji od prošle sezone koliko se to potencira. Bolji smo za dva igrača i to je to. Malo smo previše poletjeli...
  • medvescak90
    43
    Grozna stvar je staviti u prvih 11 covjeka koji ne zna ni sta je Dinamo ni sta je derbi, nogomet nije football manager nego postojio milion faktora, a na treneru je da prepozna takve stvari, al opet kolega orc ce vam bolje reci
  • GOAT
    1.2k
    Ali da smo toliko nesposobni u napadu? Pa sto se radi na treninzima? Imamo igraca vise a kreirali smo nijednu dobru sansu, vise su oni kreirali sa formacijom 8-0-Biuk. U svaki jebeni derbi ulazimo ko zadnje picke, ovo je jebena sramota vise. Ogadi mi se sport kad vidim s kakvim pristupom igramo i koliko se trpe odredeni igraci. Petkovic treba sjedit na klupi do daljnjeg ali naravno nismo imali muda tamo postavit i sitnije ribe od njega.

    Toliki novci, toliko kvalitetnih i dobrih igraca, toliko podrske i navijaca, toliko mogucnosti a mi igramo kao amateri. Jakir je trazio predsezonu koju je i dobio ali se nama u igri nista popravilo nije, svaka utakmica u kojoj mi trebamo preuzet inicijativu i bit jebeni favorit jer smo Dinamo na kraju ispadne mucenje ili ovakav smijesan poraz
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.