• JMastermind
    35
    Ovo je sramota. Jakir nije trener za Dinamo i amen.
  • Nolifer
    8k
    Kuzim da misle samo na Ligu Prvaka, ali nema opravdanja za ovo... Krivi totalni pristup danas...
  • NBC
    28
    Ne znam šta reći.Ovo treba znati izgubiti.
  • Orc123
    7.8k
    Nek je nekoma danas Cordoba bio najveci problem...jel smijem zahvaliti Jakiru? Uspio je Hajduk vratiti u zivot, probuditi novinarske spavace, medijsku hajku i euforiju....odlicna priprema tekme, bas na europskom nivou na domacem terenu sa ekipom koja je kvalitetom 3 koplja iznad Hajdukove....
  • Filip 91
    716
    Sramotan pristup 80 minuta. Sporo, tromo i bezidejno. Dno dna.
  • Krizy
    43.1k
    Meni je bas uzasno da se klinac vraca nogometu kad gubis od mrskog rivala i ubacujes njega, nek igra sljedecu cijelu protiv nekog znj protivnika ali DERBI se igra sa NAJBOLJIMA.E46

    Klinac koji se vraća nogometu je Roga izbacio u mrtvu šansu.
  • Marcinko
    595
    Napuši se kurčine Jakire glup si ko kurac imaš zlato u svojim rukama ne moš izdominirat nikog poštenoGaijiZG
    Ja sam jedan od rijetkih koji nije hvalio jakira sad poslje ovih rezultata, ali da mi imamo zlato je teški BS, rog te je.o mi nismo kornera da valja izveli, zadnjih 5 minuta jedan centaršut gori od drugog.
  • Slush
    621
    Koliko je Petko lijepih rijeci dobio danas na tribinama. Iz mog kuta gledanja najlosiji igrac ovu sezonu.
  • Fanboy
    2.6k
    Ovo je već treći put za redom da Hajduk na Maksimiru odnosi bodove, dvije pobjede i remi.
    Njihova taktika je kontriranje i duge lopte prema krilima te pogotovo kroz sredinu prema Livaji što im je opet prošlo, a njemu u odnosu na naše je dovoljna jedna prilika za gol.

    Svaki put kada bi Hajduk imao posjed na naših 30 m te izgubio loptu nastala bi kod njih panika i imali smo tri najbolje šanse na utakmici.
    Zar nije pametnije bilo njima prepustiti loptu i onda ih preko Cordobe, Pjace, Hoxhe iskontrirati ??

    Zašto napadati kada se brane sa 11 igrača u svojoj polovici, a nemaju igrače za brz povratak iza.
  • dzis
    807
    Mene je sram..sjebali su mi cijeli tjedan I iduce gostovanje. Jakire branim te od pocetka..ovo je na tebi
  • don
    5.5k
    ono sta smo mi promasili, barem sa tribine je sramotno i nitko to drugi ne može zabit
  • Dani Olmić
    222
    kakva liga prvaka? Hahaha

    Nemoj to molim te spominjat ako mislimo ovako igrat… kakva bogovska liga prvaka
  • E46
    634
    Ma da ga je 100 puta ubacio u sansu, ne uvodis klinca koji se vraca od ozljede koljena protiv tovara kad gubis na svom stadionu, ocajno ocajno ocajno
  • IceMan
    2k
    Danas jedina svijetla točka Stojković.

    Ja se iskreno nadam da je vrijeme da se Petka malo ohladi na klupi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.