• DiddyGuela
    2k
    Svaka cast deckima, trebalo je znat ovo danas izgubit.
  • Maxova dijagonala
    143
    Jakire jesi mi sugrađanin ali hvala i doviđenja.
  • striko
    1.5k
    Na našem terenu ubacuju baklje i loptama prekidaju akcije. Opet se pišaju po nama. S treceg mjesta u Minhen krasno
  • Logistika
    1.3k
    Nakon svega. Mi ih vratimo u zivot !
  • Infinity
    16.3k
    Sto se vise nadamo pred derbi, to smo gori.
  • IceMan
    2k
    Prvo poluvrijeme smo igrali preplaseno, i ako je to bio cilj da im prepustimo loptu onda je jeben plan bio.


    Drugo polivrijeme bolji al nedovoljno.

    Nemos igrati protiv tog raspalog Hajduka kući da im prepustiš loptu.
  • Zg123
    212
    Da ne bude sve negativno Stojkovica je bas lijepo vidjeti, decko leti po terenu i ocekujem jacu minutazu za njega. Ristovski isto plus, a ostali su apsolutno svi podbacili od strucnog stozera do igraca.
  • Dani Olmić
    222
    Vec dugo nismo naguzili hajduk

    Trebamo jos puno radit, jako puno
  • bluelions
    320
    Neznam za vas, muka mi je Jakira i njegovog nogometa..
    Kako će to izgledati u Münchenu?
  • Maxova dijagonala
    143
    Petkovicu i ktcu se zahvalit...stojke mora bit u prvih 11 prije pjace to je igrac ranga baturine
  • Marc
    61
    Znaci Dinamo od Bijelice i od Jakira ko nebo i zemlja… izgleda biti ce ova sezona kao i prosla strepnja do zadnjeg kola… bezveze smo se radovali… necu dalje pljuvat ni komentirat ne zelim… ali mene ovo boli i sram me je da me tobari u srwd Zagreba sprdaju i onoliko baklju unesu.. meni bi za ono netko odgovarao… da ga je**s
  • seljak86
    2.5k
    Boli me kurac za munchen i lp ako ovako igramo s dalmatinskim srbima
  • E46
    634
    Meni je bas uzasno da se klinac vraca nogometu kad gubis od mrskog rivala i ubacujes njega, nek igra sljedecu cijelu protiv nekog znj protivnika ali DERBI se igra sa NAJBOLJIMA.
  • Marcinko
    595
    Očajno je izvodio kornere
    Nakon svega. Mi ih vratimo u zivot !Logistika
    Ne mogu se oni vratit u život, ubrzo će oni kiksat, ovo su odigrali s 200%, samo smo im s ovim euforiju vratili i sve ovo oko kluba je irelevanto sada.
  • Krizy
    43.1k
    obicne pickice na terenudon

    Prije bih rekao na klupi. Pogotovo kad su u pitanju derbiji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.