• IceMan
    2k
    Podsjetilo me ovo prvo poluvrijeme na jesenski prošlogodišnji Dinamo. Prejalovo.


    Al sad je prilika za neke izmjene i dodat malo gasa i bit će to okej.
  • Maki2
    610
    Gledo sam im sve utakmice ove sezone i svaku su utakmicu pali energetski jako drugo poluvrijeme. Ne pomaze im sto nemaju ni klupu. Pojest cemo ih zamjenama.
  • don
    5.5k
    Petko sam treba reć da ne može i ostat na klupi.
  • Jaro
    7.3k
    Nazalost, standardna Jakir utakmica - kako je netko najavio Hajduk u bunkeru, a Jakiru jedini zadatak da ovi ne naprave kontru - Ademi u 11 to pokazuje. Bit ce ovo jaaako duga sezona ponovo...
    Cordoba premekan - u svakom kontaktu pada i treba mu za ustajanje duze nego Petkovicu. Jedini kaj nesto igraju Baturina i Pjaca...
  • MarK
    621
    Cordoba me zabrinjava. Na njemu se vidi da ima želju, a igra kao Kastrati. Strašno gubi duele, a nije mu baš ni lopta prijatelj. Nadam se da je samo trema
  • GaijiZG
    1.3k


    Cordoba užasan, zato su ostali očajni.. Jakir ziceraš i papak, ne očekujte dominaciju ili lepršavost u ijednoj jačoj utakmici s tim likom.
  • Benito
    822
    Sad se tek vidi koliko Mišić fali
  • Petar86
    884
    Da je Petko spojio onu petu Cordobi na povratnu eto mrtvaca, takodjer i Ademi kad je pokusao produziti Baturini pred Lucicem

    Nije bajno ali i ovakvi smo stvorili 2-3 opasne sanse
  • E46
    634
    Sta se imam poklonit Misicu ne bi ga ni spominjali da pusti naseg najboljeg veznog da igra, zamisli da na klupi imas igrača koji moge igrati u ligi petice ladno i ti ga drzis na klupi
  • don
    5.5k
    eto formacije sa 4 natrag, kao i na Rujevici.

    3-5-2 odmah!
  • Orc123
    7.8k
    Ozbiljno srat cete po Cordobi nakon sto je 1. Utakmicu poceo na krilu?? Koji ste vi likovi....ko da je on nesto vise los od ostalih....danas jedino Pjaca iskocio sa par driblinga...ostali su prosjek prema losem....
  • Endeavour
    571
    Potpuno očekivan derbi, kao i svaki zadnjih 10g. Ako se rano ne zabije gol, dalje detalji/greške odlučuju. Ovo može biti 2:0 ali i 0:1 na kraju. Ja bod već sad potpisujem.
  • hardek
    2.8k
    Petko od početka sezone izgleda kao da pripreme nije ni prošao. Spor u svakom kontaktu, donošenju odluka... Kad primi loptu izgleda kao da se čupa iz živog blata
  • Zg123
    212
    S obzirom na Jakirov intervjuu na Indexu i najavu pomocnog trenera prije tekme ovo je jako lose, nizeligaski nogomet…
  • tp1997
    262
    Kad svaki Božji put kad ti dođe lopta isprobavaš nekakve pete, propuštanja, da, po zakonu velikih brojeva jednom će ti to i proći. I ispast ćeš genijalac kojeg treba "čekati" i "trpiti". Nema veze što je na štetu ekipe.

    Bruno Petković danas je igrač manje za Dinamo, opet.

    Također je zanimljivo kako ovi poluigrači tovara odnose većinu duela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.