• Captain America
    17.6k
    Sta se imam poklonit Misicu ne bi ga ni spominjali da pusti naseg najboljeg veznog da igra, zamisli da na klupi imas igrača koji moge igrati u ligi petice ladno i ti ga drzis na klupiE46

    Upitno je koliko je spreman... Nisu Jakir i stožer glupi pa da ne mogu procijenit Rogovu spremnost.
  • striko
    1.5k
    Jedino pozitivno u prvom poluvremenu je žuti Livaje, nisam mislio da ću ovo doživjeti od hrvatskih sudaca.
  • IvanS
    161
    Potpuno očekivan derbi, kao i svaki zadnjih 10g. Ako se rano ne zabije gol, dalje detalji/greške odlučuju. Ovo može biti 2:0 ali i 0:1 na kraju. Ja bod već sad potpisujem.Endeavour

    Pa daaaaj, kakav bod a tek je poluvrijeme.

    Ajmo se zbrojiti i krenuti malo agresivnije i to je to.

    Nema predaje, samo grizi!!!
  • Nadmocniji
    219
    Marko Rog mora u igru.
  • Dudu9
    812
    Dialo je poput R Carlos za Cordobi
  • Zagi
    7.6k
    Nema Miška, nema igre.
    Mariću daj tog destruktivnog DMCa ...
    svašta
  • Krizy
    43.1k
    Također je zanimljivo kako ovi poluigrači tovara odnose većinu duela.tp1997

    Dueli 20-22 za Hajduk. Da, većina. I to su više osvojili ovih zračnih od ubačaja u 16m, na tlu su naši više osvojili.
  • GOAT
    1.2k
    Cordobi dajemo ocjenu tek sljedeće godine, decko je došao sa drugog kraja svijeta i treba mu neka prilagodba. Vise me brinu domaci dečki koji igraju ovo poluvrijeme kao da je prijateljska a ne derbi
  • Marc
    61
    Petkovic kritican danas igrac manje, ostatak dosta jalovo moze to i bolje, vidi se nedostatak Mišića, otvaranje Theophila loše zato se i Sučić spušta napokon, mislim da bi Rog jako dobro došao i izmjena Hoxa umjesto Cordobe… Petko se treba skulirat i razmislit malo koji mu je klinac…
  • Petar86
    884
    Gattuso ih je postavio dobro ali se vidi iz aviona da nema tu kvalitete ofanzivno da nam naude

    Brine me sto je Uremovic odnio sve i jedan duel, kako ce to izgledati protiv Upamecana, Salibe i ostalih

    Baturina vise ti je vrijeme da pokazes da si novi vodja ekipe, ne jednu goris pa te drugu nema, ne ide to tako
  • Marc
    61
    Trebamo se skulirat samo, ovi nam šansu nisu napravili mogu samo slučajno zabit.. idemo po pobjedu
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja sam 100% siguran da bi igrali većinu utakmica ZNAČAJNO bolje da je Kulenović ili neki bolji napadač u napadu, a ne Petković. Petković je odličan igrač, ali previše nam guši igru ove godine. Baš sam nekako očekivao da će čovjek prodisat sad kad smo dobili krila dobra, ali očito ga još uvijek čekamo...

    Sve u svemu očajni smo danas, ne kužim pljuvanje po Cordobi kojem je ovo zasad jedina malo lošija tekma... Treba na poluvremenu Rog i Kulen unutra i kladio bi se da bi prodisali. Ademi danas još i igra ok, ali nije playmaker i ne može ništa pomoći Sučiću i tu jako puno gubimo.
  • NKDZ86
    1.4k
    Kule i Hoxha su trebali biti u prvoj i igrat napadački s dvije špice, ovi papci igraju bunker, a mi ćemo im zabit s Petkom samo?
    Teško...
    Drugo poluvrijeme, daj našeg Kuleta i raketu Hoxhu i Rog treba igrat.
    Oćemo pobjedu!
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Dosta kmečanja, imamo još poluvrijeme. Malo vam treba da krene pljuvačina
  • Zg123
    212
    Jako smo mekani u duelima, Cordobu je jebeni Diallo 3-4 puta otresao kao slinu, Petko jako tromo i nespremno izgleda, ne znam u cemu je problem kod njega
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.