• Draž
    1.3k
    Rečeno je da će Revija biti u fanshopovima u utorak. Nisam bio jučer, idem danas.
  • Eduardo
    19.9k
    Iskreno se nadam da će novi webshop imati gore u glavnom izborniku integriranu kategoriju "NOVO" u kojoj će biti moguće vremensko filtriranje po datumu dodavanja tipa, dodano danas, dodano u posljednjih 7 dana, dodano u posljednjih 14 dana, dodano u posljednjih mjesec dana... S jedne strane poboljšava korisničko iskustvo zbog jednostavne navigacije jer kupci lako mogu pronaći sve novosti na jednom mjestu, bez potrebe za dugotrajnim pretraživanjem. S druge strane privlači pažnju kupaca jer su ljudi po prirodi znatiželjni i privlači ih sve što je novo.

    Kad sam već kod toga, u kategoriji "AKCIJE" možda ne bi bilo loše za određene proizvode dodati "countdown timere". I, inaču u webshop uz osnovne filtre dodati i one po popularnosti, ocjeni, veličini (numeričke veličine ili raspone).
  • Boycie
    1.1k
    siva samo ogromni brojevi.
  • ZgDLions
    395
    Moramo hvaliti kad se treba.
    Kukao sam da već par puta kad sam došao nema šalova, a trebao mi je barem jedan i hop, magično su se pojavili u shopu.
    Sat je fora, ali kako je Boss prezentirao, da je barem koji rang više.
    I vodonepropusna pomagala pred tekmu se dijele, pa razmazit će nas previše.
    Sve u svemu idemo hrabro u nove bitke
    Vođi projekta Popu sve pohvale.
    Još da se Castore malo pomakne i pokaže dio novog asortimana bilo bi najs.
    26-D317-B5-028-D-489-F-BDE1-3950-EA4-DB0-C2.jpg
  • Paggini
    19.6k


    Hahahah ide lagana desnica u zrak
  • Brusa
    1.5k
    Jel zna netko dal ima u shopu na stadionu trenirki za klince (6 god) ?
  • pjetlić
    7

    Zadnja dva posjeta shopu ispod zapada su bila s odgovorom da stvari za djecu ima samo u Ilici (osim dresova).

    To je bilo prije cca 10ak i 30ak dana.
  • Sajla
    5k
    igračka/plišanac lav Plavko - ne vidim u ponudi webshopa, a ne sjećam se da sam vidio uživo. postoji li uopće?
  • blubach
    231
    igračka/plišanac lav Plavko - ne vidim u ponudi webshopa, a ne sjećam se da sam vidio uživo. postoji li uopće?Sajla

    Ako ima, kupujem odma 3, 2 za mene, jedno za dijete.
  • Crusades1986
    11.9k
    Postoji, valjda je samo trenutačno nema
  • Dzgšb
    812
    ima kod stadiona taman bio.
  • Maxova dijagonala
    143
    Pozdrav ekipa,jel itko od vas kupio treći dres za ovu sezonu? Zanima me kvaliteta tog dresa...imaju li one priče o skidanju natpisa istine ili su to samo naklapanja? Dres mi je top odmah bi ga uzeo ako je kvaliteta solidna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.