• Sajla
    5k
    kupio 3. dres, nosio nekoliko puta. opran na niskoj temperaturi, okrenut naopačke - još uvijek sve u redu, kao da je jutros kupljen.
  • Paggini
    19.6k
    Znam da nam nije nikom do ičega, ali zaletio sam se do shopa na ilici uzet reviju, pa samo da javim da je ovo NAPOKON pristiglo

    GwaFDo6.jpeg

    Cijena je itekako korektnih 27 eura bez clanskog popusta, a i ovo je isto došlo

    SegxBkP.jpeg

    20 eura cijena, imaju i dječje veličine
  • Crusades1986
    11.9k
    Dan mi je odmah malo bolji :love:

    Al trunku bolji.
  • Crni86
    3.5k
    po ovo se odmah ide! Auf napokon
  • skener
    873

    moze samo provjera jesi mozda krivo napisao cijenu za ove druge jer sam ih nedavno vidio i bile su 40 eura
  • Paggini
    19.6k


    E sad moguće, ali sumnjam, u prolazu sam skicnuo i mislim sa 90 posto sigurnosti da su bile 20 eura, a s obzirom da su sluzbeni proizvod kluba, 40 eura bi mi bilo brijem previse, ali kažem - nisam definitivno siguran..
  • Oluja
    4.3k
    Jucer sam klincima kupio salove u fan shopu i jedna stvar me zasmetala. Vidim da je proizvodjac salova firma iz Njemacke. Ne mogu vjerovati da u Hrvatskoj ne postoji firma koja bi mogla napraviti jednako kvalitetan sal i ako ne jeftiniji onda bar po istoj cijenji kao njemci a bilo bi dvostruko korisno za hrvatsko gospodarstvo.
  • Crni86
    3.5k
    U areni jos nema novih hlacica
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    jesu stigli novi salovi u fanshop u Ilici?
  • Nolifer
    8k
    Još jedna ideja za rubriku dodaci... Slika sa interneta kao primjer :up:

    Screenshot-20240914-152812-Instagram.jpg

    Lančić Dinamo bi bio pun pogodak :ok:
  • Crni86
    3.5k
    Hlacice nabavljene, u Ilici puno ugodnija atmosfera nego u areni. Gospoda i decko koji rade u ilici jako ljubazni i dobro raspolozeni.
  • skener
    873
    Potaknut slikama gore opet se postavlja pitanje:
    Zasto ovih stvari nema u ponudi na webu?
    Kako se misli prodati nesto cega nema u ponudi?
    Pa je li tako tesko staviti 2 slike i ljudima omoguciti da kupe nesto sto ti zelis prodati?

    Ako je problem napraviti slike, neka netko iz kluba pita @Paggini za autorska prava ( siguran sam da nece raditi probleme) pa upotrijebi ove dvije slike gore samo da se to stavi u ponudu.

    Ne ocekuje se valjda da ljudi svako par dana hodocaste po shopovima i gledaju kaj u kojem ima novo.
  • NitkoBitan
    17k
    Hlacice nabavljene, u Ilici puno ugodnija atmosfera nego u areni. Gospoda i decko koji rade u ilici jako ljubazni i dobro raspolozeni.Crni86

    Mozda ima veze sa jucerasnjom utakmicom :grimace:
    Ako im raspolozenje ovisi o tekmi onda + za Arenu.
  • Crni86
    3.5k
    ma bio sam par puta u areni i uvijek ista pokisla atmosfera, ovdje se bas osjecao neki zagrebacki, dinamov stih. Tesko za objasnit, ali puno puno bolji ugodaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.