• masacusec
    3.5k
    Kao što zoki na nacionalnoj razini trenutno nema alternativu, tako i tomica na gradskoj razini...što je dokaz da ovaj status quo svima odgovara.

    Jedini tko je izvisio ovdje je sdp, stranka koja je poprimila gubitnički mentalitet, u kojoj već godinama nema isturenog vođe niti kakve sive eminencije, već je opterećena internom kolizijom foteljaša.
  • Nolifer
    8k
    Tak bi trebali kazniti i ove nesposobne koji su sada u Zagrebu. Jer ste ih izabrali. Tak da mislim da je vrijeme i da se i tu nešto promjeni, na dobrobit građana grada Zagreba :wink: :smile:
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nismo jer je drugu stranu predvodio krsitelj ustava a sa strane mu bila Sandra Benčić.

    Mozemo se lagati koliko hocemo, ali HDZ ne pobjeduje jer je narod glup nego zato sto ne postoji kvalitetnija alternativa.
  • čovjekjogurt
    617
    Tako je. Bolje od Medveda, Grlića Radmana, Obuljenke, Piletića jednostavno nemamo. Narod je pametan pa je izabrao najbolje, alternative nema.
  • GaijiZG
    1.3k
    Alternative nema jer se sasiječe u korijenu bilo kakva kvalitetna desničarska alternativa. Kao neko ko se nakratko bavio "desničarskim" aktivizmom, mogu posvjedočiti kako se duboka država odma aktivira. Na koji način "sasiječu" pokrete i ljude, niti želim reči niti bih smio, ali su mi nakon tog neke stvari postale jasnije, pogotovo zašto se ljudi promijene kada uđu u politiku. Već vidim ljevičarske botove kako pišu "evo paničara teoretičara", al činjenica je da se ljevičarskom i antihrvatskom aktivizmu otvaraju sva vrata i stavlja im se crveni tepih, a eto znam iz prve ruke kakve prepreke dobije nacionalistički aktivizam.
  • Kreten
    114
    HDZ uništava sve desne stranke i onda se nudi da nema alternative. Još je gore kaj osobno znam kak su neki podmetali noge jednom od njihovih bivših koalicijskih partnera i namjerno sabotirali njihov rad u ministarstvu.
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Mozes li me usmjeriti prema tom visokokvalitetnom kadru koji jos nije primjećen u Hrvatskoj politici?
  • serbus
    4.1k
    Nemora HDZ ništa uništavati desnica sama sebe uništi pa jednog poštenog desničara nema od 91 a kamoli stranke.

    Sami sebe oglođu do kosti kao što je to DP napravio.
  • Kreten
    114
    Pa kak se razvalio HSP tak da ga je HDZ izunutra razvalio, masovna učlanjivanja HDZovaca u stranku da je razjebu. DP je još gluplja priča jer su oni sami sebe od začetka razvalili kad su uzimali bivše HDZovce i SDPovce.
  • OldSchoolZG
    178
    Radio Sleme je konačno denes pustilo neku dinamovu popevku točnije "Dinamo ja volim".
    Skoro sam opal kajti/jer oni to nigdar/nikad ne delaju. Sebe zoveju Naj-zagrebačkiji radio no totalno ignoriraju naš gnk.
    Gdo/tko zna morti je to neki znak pa Dinamo uspije denes proti Bayerna odigrati X (remi) ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.