• Mr Anderson
    7.9k
    U uslugama kao partner kluba.
  • Purgeri
    755
    Odakle taj zaključak?
  • scooniepenn
    3.3k

    Ako je RALU Logistika po rangu odmah iza FAVBET-a i Castorea onda čisto sumnjam kako će kompletno sponzorstvo biti u logističkim uslugama. To sponzorstvo je teško ispod nekih 700.000 Eura po sezoni s obzirom da logo ide na dres, a ne vidim što bi Dinamo kad je riječ o logističkim uslugama trebao u toj vrijednosti na godišnjoj razini. Neka me slobodno ispravi netko s više informacija.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nigdje se u članku ne spominje sponzorstvo, preletio sam malo preko njihovih financijskih podataka i ajde, nekakvih 700.000 godišnje bi mogli podnijeti. Ne kažem da sam 100% u pravu, ali isto tako vjerujem da se dobar dio odnosi na logistiku.
  • Eduardo
    19.9k
    Ivan Pudar!
  • Brusa
    1.5k
    Nigdje se u članku ne spominje sponzorstvoMr Anderson

    Spominje se doslovno u prvoj rečenici.
  • NORTE
    11.4k
    Ovo je odlično, pogotovo u toj dobi kad klincima malo treba da se zapale za nešto.Bosskovitz

    Apsolutno, ovo je zaista velika stvar, a posebno zbog ljudi iz tako dalekih krajeva, koji su tek donekle i plavi.
    Nekad su to bili i više, sada ipak "sramežljivo".

    Otprilike u toj dobi sam se zapalio za dinamo.
    Došlo mi je samo od sebe, bez da me itko ponukao. Vrlo brzo sam postao član i pretplatnik. Išao sam sam, klinac, kasnije s ekipom. 20+ godina poslije i dalje sam redovno uz klub.

    Potencijal za odgoj brojnih novih generacija navijača dinama trenutno je ogroman, posebno u ovakvo dobro vrijeme za nk dinamo i njegove navijače.


    U derbiju samo jedno: TRPAJ SIROTINJU!
  • Dubbbrava
    446
    Bravo i za ovo :clap:

    Dinamo i Hajduk igraju sutra u 20 sati derbi, a policija je istaknula nekoliko obavijesti koje su važne za navijače 'bijelih'.

    Predviđen dolazak na Lučko je u 16.30 sati, od 17.30 sati će biti otvoreni ulazi na južnu tribinu. Neće biti dozvoljen unos nikakvih torbi, ruksaka i slično, a radit će se dva pregleda: jedan na samom ulazu gdje su brojači, a drugi selektivni pred ulazom na južnu tribinu ispred ugostiteljskog sadržaja.
  • NitkoBitan
    17k
    Kaj bravo? Za maltretiranje navijaca? Nek unesu 200 baklji, zelim im sportsku srecu da u tome i uspiju, a mi onda nek i nadjebemo i ufuramo 400.

    Mozete imat takav stav al ne znam zasto onda imate bbb i 86 u imenima na forumu, kontradiktornost samo takva.
  • Dubbbrava
    446
    Onog dana kad mi tamo ufuramo 400 ja ću gol odgledat u kavezu svih 90 min
  • NitkoBitan
    17k
    Pricam o derbiju na Maksimiru. Zasto bi njima zeljeli neke pretrese? Ceka nas isti tretman od strane policije tako da sto zelis njima to ce vjerojatno bit i nama, i jedni i drugi smo navijaci/ultrasi.
  • ShanKu
    733
    Več dugo nije bilo na tribini Serbus dragi Zagreb moj...
  • Sesvećanin
    31
    Ako se ne varam, od Gorice u 2. mjesecu. Kako je to grmilo, od juga sve odzvanjalo naježim se
  • ShanKu
    733
    Bila je i kasnije jednom u suradnji s zapadom.. ali bila je neka šansa Dinama i zapad odustal :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.