• miro
    4.4k
    Kajzerica s ovakvim prometom je isto loša ideja kao i sve opcije u Zagrebu. Gdje god se gradi, a gradit će se u Maksimiru, treba napraviti dobru prometnu analizu i pripremu okolnih cesta
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako Kajzerica može primiti ljude za koncert Eda Sheerana onda može i za mali stadion.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Di ces bolje pozicije od Tresnjevke i te lokacije.
    Di ces bolje nego neposredna blizina sedam (ako sam dobro izbrojao) tramvajskih linija.
    Ne mora se svugdje doci autom
  • miro
    4.4k
    A gdje točno na Trešnjevki ima mjesta za izgradit stadion?
  • Dejan
    0
    Ta ulica se proširi ako je već toliko uska a koliko znam dva auta se bez problema mimoilaze....

    Ne ulazim u raspravu, meni je samo palo napamet da bi mozda bilo bolje, kao i u Kranjči vlasnik parcele je grad Zagreb, dolazis na obilaznicu za par minuta.

    Kranjčevićeva će biti katastrofa s obzirom gdje se nalazi a kada budu velike tekme sve okolne ulice ce biti blokirane, u Sigetu to ne bi bio slucaj ili recimo na onoj strani gdje je nedovrsena bolnica (Blato)....
  • The Undertaker
    5.1k
    Siget je zakrčen kad igra HD i dođe 200 ljudi.
    Edit: Bio sam na većini ovih lokalnih zagrebačkih stadiona/igrališta i, po meni, ovako iz glave, potencijal za stadion od 10-12000 mjesta imaju Lučko, Sesvete i Kajzerica, možda Dubrava ako stane u onaj centar.
  • Dejan
    0
    A onda moja ideja nema smisla
  • vjeko1701
    7.9k
    Općenito sam razmišljao o tome kaj bi možda klub mogao u budućnosti napraviti po pitanju toga da potakne dolazak na utakmicu javnim prijevozom.

    Možda neki dogovor da gradom oko toga da na dan utakmice (možda u periodu 2 sata prije do 2 sata nakon) karte (godišnje i pojedinačne) vrijede kao karte za tramvaj i bus. Naravno, sve pod pretpostavkom da grad može osigurati normalno funkcioniranje javnog prijevoza u tom periodu.
  • Big Daddy
    1.1k
    Nikada na tekmu ne idem s autom jer mi je jasno kakav je kaos, plus ne smijem nista piti. Tak da s Kranjcom za mene nikakav problem nije.
  • jakov1
    83


    Navijacke linije i stanica u stadionu.
  • Mazalo
    176
    Npr Nürnberg u 2 bundesligi ima besplatnu kartu za javni gradski prijevoz taj dan. Ta karta vrijedi u cijelom podrucju VGN(podrucje nekih 50 km) I vrijedi za gradski prijevoz i prigradski(vlak, bus)..
  • Geonosis3
    41
    pa dobro di su ti projekti i dozvola više?
    4 mjeseca već kasni sve, a jesen je pred vratima
  • građanin
    18


    polako... tek se zahuktava predizborna kampanja... u svakom slučaju, lomit će se koplja oko ovog, tak da sam siguran da će i sva projektna dokumentacija i sve moguće dozvole bit riješene do kraja godine, i debelo će se već krenut s radovima početkom sljedeće godine, jer pazi čuda, izbori su 2025. godine. :)

    s obzirom da nema di nije imao fijasko Tomašević, ovo mu je sigurno jedan od glavnih priča za dobivanje novog mandata (nova kranjča + novi maksimir)
  • mali M
    5k
    Pa što bageri nisu krenuli rušiti? Pisalo se i slavilo...
  • scooniepenn
    3.3k
    Prolazio sam danas pored Kranjče i na veliko je bager trpao građu kod Dragaša, tako da mislim kako se radi u kontinuitetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.