• Tradicija bunta
    6.4k
    Možda je sve čisto i pravedno ali nije transparentno od početka već je tek sada isplivalo ovdje a u priopćenju kluba se to i ne spominje.The Undertaker

    Nije kralju nego se iz nekog razloga bas sad spominju kvote za sjever koje su postojale oduvijek. Postojale su i za taj Plzen koji spominjes, i tada je postotak te kvote bio 40% na 500tinjak karata. Sada je 30% pa ne valja. Ja mislim da je svakome s cetiri osnovne jasno otkud je i zasto isplivala ova debilna rasprava. Ima nas dosta jos koji pamte to vrijeme, a nije to ni tako davno bilo, koji je postotak grupe bio na HNL gostovanjima tada. Tako da tehnicki gledano ti jesi u pravu jer nije transparentno navedeno u kartu ko je koliko dobio i ko su tocno ti ljudi, ali svi mi dobro znamo zasto se ta prica poteze tek sada i koji joj je cilj.
  • boyfromthecapital
    18
    Pa nikome nije zabranjeno da kupi kartu i dode, imas (po meni fer) sustav koji ti odreduje ko ce kad moc kupovat i to je to. I da se ne lazemo, sad je pun kurac ljudi krenulo navijat za Dinamo kad je uso u LP i ponavlja se prica ko i za Rujevicu prosle sezone.
  • Liks90
    1.9k
    Malo o prodaji za tovare ako ikog zanima…
    Pao ZD 9…ZG 5 samo sto nije…
  • deda
    32.5k
    Prošli smo 10.000 pojedinačnih ulaznica plus tovari.
  • bluelions
    320
    Teško mi je povjerovati da se raspravlja tko bi trebao dobiti kartu tko ne ne za Munchen.

    Tko ide na max gostovanja i domaćih utakmica, tko je pretplatnik i onda tko je član.
    To je jedini logičan način i ispravan put.
    Naravno da će većina karata otići grupi BBB.

    Za vjerne navijače iz inozemstva: naravno da se ne stigne na sve utakmice i da kreneš sa "deficitom".
    Nema ih neznam koliko. Ali većina najvjernijih su poznati "redakciji", pa valjda neće izvisiti.

    Također mišljenja sam da nebi trebalo biti starih zasluga tipa 4 gostovanja odrađeni 2006., kada je stadion bio prazan išao sam često, itd.

    Eto da ne dobijem kartu kao član, nikakva drama, postoje ekipe koje su češće po utakmicama, koliko god se ja trudio otići na par utakmica godišnje.

    Na kraju, može se čovjek snaći i kupiti kartu na drugom sektoru, nije nemoguće.
  • don
    5.5k
    Malo o prodaji za tovare ako ikog zanimaLiks90

    valjda će se nać takvi na forumu... hvala u ime nas manjine koje zanima :halo:
  • NitkoBitan
    17k
    Znas li Deda koliko mozemo ocekivat nezadovoljnih sektasa na jugu?
  • Liks90
    1.9k
    2500-3000, možda se pobune radi danasanje situacije pa ih dodje 1000:rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    2500-3000Liks90

    Izvor? Ako je tako onda respektabilna brojka za njihovo trenutno stanje u klubu i radni dan.
  • ZgDLions
    395

    Mogao bi Liks i prognozu pratiti da znamo jel kisnemo ili se trebamo samo toplije obući.
    Ne bi bilo loše ni da koju objavu od Iriske prenese, to su ipak velike mudrosti koje bi bilo šteta propustiti.
  • deda
    32.5k
    Kiše neće biti. Naručili smo HARP. Ovo je zadnji post o prognozi na ovoj temi.
  • Felip
    174
    Nadam se da se može navući na 20 000 ukupno.
  • Kepec
    5.4k
    Ne znam kaj se svi stresiraju oko tog Münchena.
    4 dana nakon igramo na sjeveru Hrvatske, Koprivnica, divan grad za prošetati. Ne morate tražiti hotele i apartmane za spavati, ne morate trošiti novce na vinjete i tunele, ne morate trošiti velike novce na gorivo. Ajde, Alianz Arena je nešto bolje od Kušek Apaša mora se priznati, ali nije to sad neka razlika.
    Tko izvisi za utorak ima popravni idući vikend, za koji će vjerujem biti dovoljno karata iako cijeli stadion prima gledatelja manje nego gostujuća tribina Bayerna. Jbg, nije München nego je Koprivnica, nije Alianz Arena nego je Kušek Apaš, nije Bayern nego je Slaven Belupo, ali je zato Dinamo onaj isti.
  • JakovD
    1
    Zna li netko koje smo sektore dobili u munchenu?
  • Liks90
    1.9k
    bez ljutnje, Al jel ozbiljno nakon svega da ti postaviš ovakvo pitanje :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.