• Oluja
    4.3k
    Više gušta i lijepih trenutaka ovo ljeto mi je priuštio hajduk nego vlastita žena.
  • Mali Zeus
    12.6k
    "Meni je bilo rečeno, šta god prodamo, da ćemo moć dovest. Sahitija smo prodali za miljun, uštedjeli smo, šta ja znam, dobili smo od Dinama šta je uša u Europu, znači bilo je sredstava za uložit."

    :grin:
  • gledatelj
    549
    Oni su stvarno teška lakrdija i sprdacina od kluba i ovime se samo to još više dokazalo. Em kaj je rečeno sve to, em jer se uopće spuštaju na tu razinu da to sve i izađe van.

    A kad se sjetim samo početka sezone kad mi je frend hajdukovac rekao im ne trebaju pojačanja jer su dovoljno jaki
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kad se ja sjetim dočeka Rakitića.

    :lol:
  • reziser
    6.8k
    uvijek sam optimista i nadam se gaženju u petak, jači smo od njih u svim pogledima bar 40%...

    ali isto tako treba biti jako oprezan, igraju igrači na terenu...treba uć maksimalno motivirano i jako, kako nebi doslo do nekakvog zalutalog metka...

    naravno da guštamo u događanjima dolje, samo to treba pokazati na terenu!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Više gušta i lijepih trenutaka ovo ljeto mi je priuštio hajduk nego vlastita žena.Oluja

    Hahahaha...mislim da je krajnje vrijeme da zatražiš rastavu.
  • Jurki
    11.7k
    Imam osjecaj da ce sad Krovinovic, Sarlija, Livaja ipak zapet malo vise da dokazu da ih se gadi bezveze.Efes Pilsen

    Mozda, ali prije bi bilo da ce sad namjerno bušiti i klub i trenera.
    Da tebi poslodavac javno kaze kako ti imenom i prezimenom ne zasluzujes placu koju dobivas i kako se ne zalazes dovoljno na poslu.
    Tebe bi to motiviralo sljedeci radni dan?
    To su nogometasi kojima uprave moraju titrat jaja.. a ne ovak ih javno prozvati.
    Svi oni imaju vazece ugovore.. tek sad se mogu zajebavati.. popljuvao si me i ocekujes kaj? Da ginem na terenu.. ma je mores si misliti.
    Jebe se njima kaj javnost misli.. nogometasi u velikoj vecini zive van realnosti i boli ih k.. kaj si ko misli.
  • Mr Anderson
    7.9k
    vrijeme je da se skokne do sportnetadon

    Trebat će sektaši Jameson i Debeli mandrilo jaka pojačanja da sve popeglaju.
  • gledatelj
    549
    Evo počeli i neki portali (net.hr) pisat za Perišića i Bacicku
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ha ne znam, u Splitu je ganja po rivi vec tradicija, a ne iznimka..
  • mali M
    5k
    Da tebi poslodavac javno kaze kako ti imenom i prezimenom ne zasluzujes placu koju dobivas i kako se ne zalazes dovoljno na poslu.Jurki

    i ne samo to, nego da neće ni biti za plaća za 2 mjeseca :lol:
  • Noel
    5.9k
    Kaže Kale Benrahuoa i Dajakua smo morali vratit jer su spremali tužbu protiv kluba. Gasi sve.
  • Bernard
    520
    Zaboliti će me vilica,već se dva sata cerekam,baš su mi mi neiscrpan izvor redikulizma.
  • Time
    855

    Upravo to,ne smijemo sa njihovim problemima mi poletit...100 % koncentracija i motiviranost
  • Jurki
    11.7k
    i ne samo to, nego da neće ni biti za plaća za 2 mjeseca :lol:mali M

    Boto: where is money for Žaper?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.