• deda
    32.5k
    Ajmo se malo uozbiljiti. Karte danas idu dobro za derbi. Pali su sektori zapad gore 2 i sjever gore 3. Broj prodanih pojedinačnih karta premašio je 8.500
  • Olmić7
    36


    Hvala na jedinom normalnom odgovoru.
  • Mihael2305
    22
    vratili su sg3 a i dodali 2 sektora na zapadu dolje
  • Crusades1986
    11.9k
    Glupa pitanja, glupi odgovori
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Iskrena preporuka svima da, ako mogu, zaobiđu Viagogo i Ticketmaster, barem za "veće" događaje.Guinness

    Ja sam koristio Ticketmaster već tri puta, niti jednom nikakav problem. Dvaput za NFL, jednom za koncert. Karta se kupi, par dana prije događaja dođe na mail ili u aplikaciju, možeš ju staviti u Apple Wallet, možeš ju imati u PDF-u, ionako mi je bilo nebitno jer se skenirala na ulazu.

    Za obje utakmice NFL-a sam doduše kupio kartu direktno u slobodnoj prodaji nakon čekanja u redu satima, a ne preko resellera, no zaista nisam niti s uplatom niti sa kartom imao nikakve probleme, uvijek je uredno stigla.
  • Guinness
    2.2k
    TicketmasterMathiasovi Chageri

    Možda sam Ticketmaster zamijenio sa nekim jer sad i ja vidim da sam za događaje u UK kupovao preko njih.
    Nisam siguran jesu uz to što su i partner, kao kod nas Eventim i slični, i preprodavač.
    Ali sa Viagogom je slučaj kako sam naveo, za Euro i F1.
  • Olmić7
    36


    Ako je klub objavio sljedeće:

    “ CNK Dinamo je dobio na raspolaganje 3224 ulaznice za gostujuéi sektor na Allianz Areni, a cijena pojedinacne ulaznice iznosi 30 eura. Prodaja ulaznica ce se odvijati iskijucivo online, a klub ce pravovremeno obavijestiti sve navijace o pocetku prodaje cim dobije sve potrebne informacije od strane UEFA-e.
    Redoslijed prodaje:
    1. Vlasnici godisnjih ulaznica - Pravo prvokupa.
    2. Clanovi kluba - Ako ostane ulaznica nakon prodaje vlasnicima godisnjih ulaznica.
    3. Svi ostali navijaci - Ukoliko i dalje ostane ulaznica.”

    i ako pitam da li je moguće da pored ovoga što piše grupa već ima 3.000 ulaznica (uspostavi se da je moguće), po čemu je to glupo pitanje?

    Ako misliš da svi sve znaju, zašto postoji jedan forum i šta ti radiš na tom istom forumu?
  • BBBaranja
    2.5k

    Tko rješi 3 kurve zaredom,platim mu četvrtu..
  • rupke
    87

    pošaljem lokaciju
  • DokNaTerenuSrceOstavljas
    53
    Ima ko da je dobio tu rezerviranu kartu a da ne ide. Kupio bi :)
  • Mali Zeus
    12.5k
    Tko rješi 3 kurve zaredom,platim mu četvrtu..BBBaranja

    Inbox.
  • Neron53
    589
    Kad netko nesto pita iz neznanja (a vidi se da covjek nema blage) onda ne zasluzuje da ga se ovako sprda.
    A vjerujem da vecina koja ga sprda (cast izuzecima) također nema blage koliko ce ici ulaznica u online prodaju.
  • Kepec
    5.4k
    Ako misliš da svi sve znaju, zašto postoji jedan forumOlmić7

    Naravno da ne znaju svi sve i forum je odlično mjesto za saznati jako puno odgovora. Ovdje se više radi o nekom zdravom razumu.
    Je li stvarno misliš da grupa ima 3000 ljudi koji zaslužuju biti na popisu? I je li stvarno misliš da bi klub to napravio ostatku navijača, rezervirao 90% ulaznica za grupu i ostalima rekao "evo podijelite si tih par desetaka ili stotina".

    Ovdje se može pročitati jako puno pitanja, od nekih koja su jako pametna, do nekih koja se nekima čine glupa, ali netko jednostavno ne zna nešto pa ovdje nađe odgovor. Ovakva pitanja poput "je li grupa dobila 3000 ulaznica" spada u 3. kategoriju, odnosno pitanja na koja si sam možeš dati odgovor samo malo treba promisliti, no naravno najlakše je odmah na forum i post comment.
  • Olmić7
    36
    Ok idući put pitam za kurve, vidim da ta tema puno bolje prolazi.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Netko je lupio cifru i ljudi se odmah hvataju…
    Smatram da bi bilo fer od kluba na pocetku prodaje reci koliko je ulaznica pusteno online. Ako uzmemo u obzir broj godisnjaka nemoguce je da bilo tko od godisnjaka ostane bez ulaznice a takodjer i jedan mali dio clanova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.