• recikaj86
    352
    Ja sam uzeo od boysa te karte.
  • deda
    32.5k
    I sve će klub platit. I kurve i pijaču u Minkenu za svih 6.000 Boysa.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ticombo je frenda trazio da uploada karte za Olimpijske igre koje je htio prodat. S obzirom da su karte bile u aplikaciji, a u istoj je screenshot onemogucen odbili su mu stavit oglas iako je prilozio racun za karte u pdf-u.
    S druge strane buraz je sa Ticomba povukao karte kad je neko vec platio jednu. Bila je zurba za prodat jer je dogadaj bio isti dan, a njima avion nije poletio tak da je taj oglas bio na vise strana.
    Viagogo je malo labaviji po tim pravilima s uploadom, ali nije do njih uglavnom ako se prodaja ne realizira. Ljudi stave oglas na vise mjesta i onda prihvate vise ponudu ili se predomisle. Jedina prednost tih portala je sto si zasticen ako se prodaja ne realizira al se to zato masno placa s obje strane. Jednom sam karte tamo prodavao i uzeli su vise na proviziji od mene i kupca nego sto sam ja dobio za karte..
  • Salva
    2.5k
    Kruži neka priča da su Boysi prije pustanja online prodaje dobili (ili ce dobiti) 3.000 ulaznica za Minhen.
    Da li je istina to?
    Olmić7

    Istina je, ja sam bio online prodaja
  • flexXy
    2.3k

    Nervira me jer nam klub jos nije dao detaljne upute kako cemo trosit te novce. Ocemo dobit prepaid kartice, kes ili cemo sve na r1 pa dobit povrat?
  • Mali Zeus
    12.5k
    I sve će klub platit. I kurve i pijaču u Minkenu za svih 6.000 Boysa.deda

    Bit će i akcija, 2 kurve treća besplatno.
  • recikaj86
    352
    A kad izlaze karte za ove jadnike kaj nisu dobili preko Boysa, ne znam jel to objavljeno više.
  • deda
    32.5k
    Pa bit će ih samo 70 tak da nije bitno.
  • Šteco
    680
    3.200. Ostaje 70 za slobodnu prodaju.Papastrumf

    Istina je, ja sam jedan od 70 karata, 3200 kolega je ustalo i otišlo u Ilicu.
  • Dubbbrava
    446
    Priča se i da će bit harmonika u Munchenu
  • Mihael2305
    22
    SG3 pao protiv tovara
  • Mali Zeus
    12.5k
    Navodno da tu jednu kartu od 70 dobiješ ako lijepo zamoliš.
  • CUCAK
    158
    od ovih 70, navodno 50 već otišlo možemovcima direktno, tako da nekih 20 karata ide u prodaju
  • Mali Zeus
    12.5k
    od ovih 70, navodno 50 već otišlo možemovcima direktno, tako da nekih 20 karata ide u prodajuCUCAK

    Po sistemu najbrži prst.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sad se otislo malo previse u sprdnju.
    Cinjenica je da je dio karata otisao organiziranim navijacima.
    Sigurno nije 3000, ali kamo srece da imamo 3000 onih koji to zasluzuju ispred svih, tada bi sjever dolje bio rasprodan svaki put u 5 min, i grupa bi bila nevjerovatno velika.
    Nije otislo 3000 to sam siguran, ali dio je otisao, sad koliki dio to ne znam.
    Osobon bih volio da izade ta informacija i da se zna koliko je ostalo za koji tip prodaje. Ako se kaze 3200 karata, a dio ih je vec rezerviran, onda ne u prodaju 3200 vec manje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.