• Dzoni
    616
    Jel ima ljudi na karatani?
  • Mikan86
    5
    Sta vrijedi rasprodan stadion kad ce ih pola sa zapada otic kad krene pljusak
  • eol12
    588
    Po svemu sudeći prognoze nam idu na ruku, prvi val oborina ide u četvrtak popodne, drugi u noći na petak i petak ujutro, popodne bi trebalo proći bez kiše, kao i za vrijeme utakmice, stvarno se nadam da će tako i prognoza ostati.
  • Pero Vragec
    98
    glavno je da ti nećeš!
  • Guinness
    2.2k
    Kako funkcionira viagogoMali Zeus

    Iskrena preporuka svima da, ako mogu, zaobiđu Viagogo i Ticketmaster, barem za "veće" događaje.
    Ok, vjerojatno neće biti drama za Bayern - Dinamo ali za Euro je bila.

    Od nekoliko ljudi sam čuo na Europskom da su uzeli preko ovih stranica, uredno platili odmah i trebali dobit ulaznice koji dan prije utakmice pa su im otkazali i samo vratili novac.
    Isto je bilo i na Formula 1 utrci, sa nekoliko ljudi sam pričao da su kupili ulaznice za tribine pa su im iste otkazali doslovno dva dana prije.

    Jesu li oni te ulaznice kasnije preprodali za veću cijenu zbog velikog interesa ili ih uopće nisu imali - nemam pojma.
  • Mihael2305
    22
    Počela je prodaja i za ne članove
  • din
    442
    istina, ja sam kupovao karte na Ticombo za Premier ligu i za NBA i sve uredno prešlo, ali isto znam osobe koje su došle već u taj grad i lijepo im karte nisu radile ili su im otkazali..
  • Mikan86
    5
    sta preporucas onda di da se uzme?
  • Olmić7
    36
    Kruži neka priča da su Boysi prije pustanja online prodaje dobili (ili ce dobiti) 3.000 ulaznica za Minhen.
    Da li je istina to?
  • Mali Zeus
    12.5k
    Iskrena preporuka svima da, ako mogu, zaobiđu Viagogo i Ticketmaster, barem za "veće" događaje.
    Ok, vjerojatno neće biti drama za Bayern - Dinamo ali za Euro je bila.
    Guinness

    Planiram riskirati i čekati hoće li kaj ostati od godišnjaka. Čisto sumnjam, ali.

    Kruži neka priča da su Boysi prije pustanja online prodaje dobili (ili ce dobiti) 3.000 ulaznica za Minhen.
    Da li je istina to?
    Olmić7

    Što ti misliš?
  • Crusades1986
    11.9k
    kakvih 3000, 4500 su dobili. Prodaja za Bayern nece ni ic na ticketu. Zato i odugovlace toliko.
  • Papastrumf
    12.2k

    3.200. Ostaje 70 za slobodnu prodaju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.