• Mr Anderson
    7.9k
    Što mi ni u mladoj nemamo desnog beka? Nadam se da će ovaj Hrgović i protiv nas igrati desno.
  • hardek
    2.8k
    Matkovića ljudi trebaju prestati spominjat u kontekstu Dinama pod hitno. Taj dečko osim fizikalija nema apsolutno ništa. Tehnika na razini da ne može dupli pas odigrat a taktički na razini 2. HNL. Ne znam jesam ga vidio da je prošao nekog u driblingu isto

    Ljubičić baš loš isto, Živković standardno loš. Vidović je jedini igrač ovdje koji može u sljedećih godinu dana možda nekako do A repke.
  • OsamŠest
    3.3k
    Što mi ni u mladoj nemamo desnog beka? Nadam se da će ovaj Hrgović i protiv nas igrati desno.Mr Anderson

    Pa kaj nije trenerčina Olić zvao Mikića?
  • bbb medimurje
    3.2k
    I sad vidovica vadi van ...
    Igramo opet s kacavendom na desnom krilu i matkovicu na lijevom
    Umjesto da zvonareka stavi umjesto hodze ili solde...
  • hardek
    2.8k
    Mislim da je umor, meni je Vidović još krajem prvog poluvremena izgledao umorno jer je doslovno sve moralo ići preko njega
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ne može ni Vidović, ovi su toliko loši pa ti se čini.
  • Zagi
    7.6k
    Ma i kod nas je Vidović krepavao oko 60. minute. Očito slabi kapaciteti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ma ovi su za dvije klase iznad nas. Em svi znaju, em su brži i još k tome imaju složenu igru, djeluju ko tim za razliku od nas.
  • miro
    4.4k
    Ne znam, meni se dopada kako napadamo ovo drugo poluvrijeme
  • bbb medimurje
    3.2k
    Zivkovic je bas kritican
    Nikad od njega stopera za Dinamo
  • hardek
    2.8k
    Ja se ne mogu oteti dojmu da je Olić totalno krivo postavio ove dvije utakmice. Šta nije bilo logičnije imati danas Šotičeka i Crnca na krilima kada očekujes da ćeš bit primoran igrat na tranziciju? Također Ivanović sa svim svojim manjkavostima je bolji napadač od Ljubičića.
  • Crni86
    3.4k
    Kvalitativno nam je bas losa u21 repka u odnosu na zadnjih 5 godina. Nakon sucica, batija nama vezni red cine soldo i hodza. Portugalci su i fizicki spremniji i takticki obuceniji i vidi se da imaju vise iskustva, al nemoras zato skinut gace. Daj malo prkosa, daj malo necega. Rugali se dalibanu za ivanovica, nije lik pele al je pokazao vise borbe i zara nego matkovic i ljubicic zajedno. Matkovic je debelo debelo razocaranje za mene.
  • Zagi
    7.6k
    Pavić je trebao biti tu , u prvoj.
    Hodža i Soldo so HNL prosjek.
  • don
    5.5k
    Što mi ni u mladoj nemamo desnog beka? Nadam se da će ovaj Hrgović i protiv nas igrati desno.Mr Anderson

    kakav je bio?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.