• Infinity
    16.3k
    znači opet po nekom kriteriju tovari dobe cijelu tribinuMihael2305

    Neki kriterij je kriterij HNS-a. Gosti dobijaju minimalno 5% stadiona ili vise ukoliko je tribina na kojoj se nalaze 'odvojeno tijelo'. Policija uvijek moze smanjiti kapacitet tribine tipa naseg juga, Goricinog ili Sibenikovog istoka.
  • nemapredaje
    3.2k


    Pridružujem se pohvalama. Cura koja je nama vodila grupu je fakat odlična.

    Ne znam samo jel ikada spominju u obilasku rupu koja skriva zanimljivo mjesto na Mlinkinom posteru blizu svlačionice :grin:
  • scooniepenn
    3.3k

    "Vjerujem" da će HNS pokriti i štetu koju tovari redovito naprave.
  • gio
    145
    ↪Endeavour
    znači opet po nekom kriteriju tovari dobe cijelu tribinu

    'Dinamo je za Hajdukove navijače otvorio cijelu južnu tribinu, a prodaja juga kreće u utorak od osam sati na Poljudu.'
    Mihael2305

    Mislim da to odreduje MUP i da to nema bas veze s klubom.
  • pjetlić
    7
    Mislim da bi bilo dobro uz potvrdu termina za obilazak poslati i uputu tipa gdje se placa, gdje tura krece i slicne tehnikalije.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mislim da bi bilo dobro uz potvrdu termina za obilazak poslati i uputu tipa gdje se placa, gdje tura krece i slicne tehnikalije.pjetlić

    Plaća se na ticket pointu, a kreće se kod spomenika boysima, ali slažem se, trebalo bi to pisati u mailu u kojem se potvrđuje termin ubuduće.
  • Pop corn
    8.1k
    Mislim da bi bilo dobro uz potvrdu termina za obilazak poslati i uputu tipa gdje se placa, gdje tura krece i slicne tehnikalije.pjetlić

    Provjerim pa ako nije tako sugeriramo da se to napravi. Fala na dobrom savjetu
  • Infinity
    16.3k
    Zasto bi? Nit su organizator, nit su gost. Mogu samo iscitati lijepu kaznu nekome.
  • scooniepenn
    3.3k

    Bilo je naravno ironicno. S druge strane, ako vec imas takav pravilnik onda moras stajati iza njega, sto ovdje nije slucaj. No, da zakljucimo, jedino rjesenje ovdje je potpisivanje ugovora o naknadi stete uoci utakmice s klubom ciji navijaci gostuju na temelju kojeg im samo ispostavis racun za nastalu stetu.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Bude prezivio ovu kisurinu?
    Kak se cini opet nam slijedi potok na tribini :lol:
  • Mladi Starac
    150
    ma stalo bu ovo vec oko trojke...
    Svi na Maksimir!! :D
  • xavier
    12k
    Kak se cini opet nam slijedi potok na tribini :lol:bbb medimurje

    Po prognozi ne.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne znam je li još tko imao slične razgovore. Ali vodim kćer na tekmu i neki dan veli žena, ali bit će 10 stupnjeva. Ja reko pa ok obući ćemo se dobro, nije da je 10 stupnjeva da pingvini šeću okolo. Naravno po medijima predstavljaju taj pad temperature kao da je u najmanju ruku ledeno doba došlo.
  • Oluja
    4.3k
    bit će 10 ali bit će i -5
  • Draž
    1.3k
    Ne znam je li još tko imao slične razgovore.Mali Zeus

    Svaku tekmu... hladnoća, kiša, vrućina, gužva,...
    To nam je tak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.