• Mali Zeus
    12.5k
    Ponavljam pitanje, da li smatraš da će biti u redu da kad će Dinamo koji traži visoku razinu terena i održavanja igrati u kranjči, da djele teren sa ragbi klubom i svim ostalim klubovima koji mogu koristiti taj teren jer je gradskli? Samo to odgovori i nemoramo dalje...mali M

    Dok će igrati Dinamo tamo, može to tražiti, ali to nije bila tema priče nego je tema bila dugoročna isplativost tog stadiona.
    Što se tiče ragbija to je kao da kažeš da više nogometnih tekmi u kombinaciji s jednom nogometnom tekmom mogu napraviti veću štetu na terenu. Ili činjenica da će još uz ne znam Lokomotivu veću štetu napraviti utakmice u-19, u-17 repke itd.
  • mali M
    5k
    odnosi se na ostale sportove... a ujedno i nemora biti garantirano, zašto bi recimo Loksa igrala u Zaprešiću a ne na "gradskom" stadionu?

    ali to nije bila tema priče nego je tema bila dugoročna isplativost tog stadiona.Mali Zeus

    ma nije istina, nego baš suprotno, pričamo kako će izgledati teren na kojem će Dinamo igrati. Ili smo se krivo shvatili pa vrtimo bezveze priču oko koje se načelno slažemo.

    Što se tiče ragbija to je kao da kažeš da više nogometnih tekmi u kombinaciji s jednom nogometnom tekmom mogu napraviti veću štetu na terenu. Ili činjenica da će još uz ne znam Lokomotivu veću štetu napraviti utakmice u-19, u-17 repke itd.Mali Zeus

    ovo je sve napisano besmislica. Ne pričamo o jednoj utakmici u x vremena (kako si repku ubacio) nego momčad koja će koristiti taj teren tjedno za utakmice i treninge...
  • Mali Zeus
    12.5k
    ma nije istina, nego baš suprotno, pričamo kako će izgledati teren na kojem će Dinamo igrati. Ili smo se krivo shvatili pa vrtimo bezveze priču oko koje se načelno slažemo.mali M

    Očito smo se krivo shvatili, da. Ovod se vrti priča da sređivati stadion u Kranjči dugoročno nema smisla jer ga nitko neće koristiti. A repku sam ubacio u smislu da će se razne tekme na tom stadionu moći igrati u budućnosti.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ma je da, još najbolje da grad financira sa 30-40mil Maksimir, klub još toliko, i onda investitor ostatak .

    Na kraju ćemo u lijepoj našoj imati klasičnu 'obiteljsku' svađu oko neke šupe koju je baba ostavila pa pola familije ne priča jer se nemogu dogovoriti.

    U ovoj državi me nebi ništa čudilo pa ni to da se tako nešto jednog dana desi i sa maksimirom da dinamo igra na Kranjči dok se stričevi dogovore kome idu koje pare i ko kome blokira prilaz stadionu.
  • mali M
    5k
    ma to... to je bedast razlog, mada sam razumio i argumente strane koja je protiv. Načelno sam da se kranjča napravi, kako sam bio i da se napravi mali stadiončić u Sesvetama,ono za 5hiljki ljudi. Mali stadion i atletska, mislim da je to dugoročno za Zagreb dobro da ima čim više kvalitetnih stadiona, pogotovo te manje višenamjenske...
  • Stara garda
    3
    Vezano za sutrašnji kviz na stadionu, nakon što smo kupili karte za kviz, dobijemo li neki mail gdje pišemo ime ekipe ili sve obavljamo sutra na stadionu prilikom dolaska?
  • mokoxax468
    698
    A tko plaća ostale milijune eura kad grad daje 0 eura?

    Jel bi se projekt od preko 100 000 000 eura prije realizirao sa 0 eura početnih sredstava ili sa trećinom već osiguranih sredstava?
    db-izbjeglica

    Pišeš kako puše vjetar, a ti u kontru. Zašto bi grad ulagao sredstva od koje bi kasnije privatni investitor ubirao vrhnje. Po meni, stadion može napraviti ili:
    a) kombinacija grada, države i/ili kluba (što se očigledno neće dogoditi)
    b) privatni investitor sa/bez kluba

    Bilo kakvo miješanje opcije a i b nema smisla.

    Ali opet, besmislena je čitava ova rasprava. Prije je priča bila da ništa od Kranjče, mažu nam oči, bla bla bla. I kada se napokon počne nešto događati oko toga, od jednom se priča prebacuje na nešto drugo (u ovom slučaju zašto ne te novce za Maksimir).

    Ulazite generalno u ove rasprave "in bad faith", želja je prikazati grad nesposobnim i većina motiva kreće od toga. Ne tvrdim to za sve, ali ta ekipa će se sigurno prepoznati i početi s obranom da to nisu.

    I napomena, nisam iz Možemo, nisam glasao za njih niti ću to uraditi na sljedećim izborima. Da ne bude da sam tu njihov advokat. Samo mi je generalno vaša "zabrinutost" dosta loš način spina i huškanja protiv trenutne gradske uprave. Daj jednom primite pozitivnu vijest pozitivno, ne treba vam stalno ovaj negativni spin.
  • Dinaminjo
    929
    Evo gradonacelnik je rekao da ce ON izgraditi Maksimir, sto se brinete?
  • mali M
    5k
    ali ta ekipa će se sigurno prepoznati i početi s obranom da to nisu.mokoxax468

    hahahahahaha, mojne mi te minus/minus fore, da šta god se kaže ispadneš bedast. Ja prvi tu kritiziram ovu vlast jer već dvadeset godina slušam istu pokvarenu ploču. Već sam napisao sto puta, jednako sam kritizirao i Bandinja sa svojim floskulama. Daj više prihvati da ćemo mi koji 20 godina slušamo identičnu priču samo se mjenjaju brkovi iznad čuba, bremzati.. Daj nam malo razumjevanja što pušemo na hladno... Misliš da nama ne zatitra srce na svaki milimetarski pomak, ali onaj razočarani skeptik u nama kaže: eeeej stani malo na loptu, slušali smo već tu priču... Jednako se mi veselimo kao i vi, samo smo malo manje entuzijastični...

    Evo gradonacelnik je rekao da ce ON izgraditi Maksimir, sto se brinete?Dinaminjo

    link? ili copy paste da nemoramo davati klikove ako ne želimo
  • Chempers
    115


    Nisam za M., ali... :grin:
  • deda
    32.5k
    Interes za obilazak Dinamovog stadiona i dalje je jako visok i klub će se truditi imati najmanje dva puta tjedno termine za građane. Novi termin obilaska stadiona su:

    Subota, 14. 9. u 16h, 17h, 18h i 19h

    Nedjelja, 15. 9. u 9h, 10h i 11h

    Prijave za termin na mail , a na taj mail se mogu javiti i zainteresirani za grupne posjete u vlastitom terminu ili zainteresirane škole
  • Mr Blue
    4k
    Preporuka svima da odu na razgled stadiona kad budu u prilici. BIo sam sad za vikend i baš je bilo dobro. Od plavog salona, svlačionica, tunela.. Sve pohvale za turu i baš mi je drago što sam dobio i tu perspektivu Maksimira. Pohvale i voditeljici, naravno.
  • Mihael2305
    22
    Zna li netko koliki je kapacitet južne tribine?
  • Mihael2305
    22
    znači opet po nekom kriteriju tovari dobe cijelu tribinu

    'Dinamo je za Hajdukove navijače otvorio cijelu južnu tribinu, a prodaja juga kreće u utorak od osam sati na Poljudu.'
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.