• recikaj86
    352
    Najbolje zaključat ovu temu dok ne krenu ulaznice u prodaju.
  • flexXy
    2.3k

    Ako pitamo jos par puta kad ce krenut u prodaju mozda se pojave na ulaznice.hr . Ne treba sad odustati
  • don
    5.6k
    Najbolje zaključat ovu temu dok ne krenu ulaznice u prodajurecikaj86

    krenule su prije 10 dana.
  • Liks90
    1.9k
    Ajde još nek neko stavi objavu o ulaznicama plis…isuse Boze…bit će kad bude!!
  • mokoxax468
    698
    Kako će DINAMO nešto riješiti, kada se očigledno čeka na BAYERN. Vidiš i sam da je smanjeno 500 mjesta radi policijske organizacije utakmice, očigledno još nije sve usklađeno s njihovog kraja i dok oni (Bayern i njemačka policija) nisu spremni za "ugostiti" navijače Dinama, teško da Dinamo tu nešto može postići.

    Uvjeren sam da čim Dinamo dobije potvrdu, da će kroz dan organizirati prodaju ulaznica.
  • NitkoBitan
    17k
    Podaci potrebni za kupovinu ulaznica:
    ➡️ Ime i prezime
    ➡️ Datum rođenja
    ➡️ Broj osobnog dokumenta
    ➡️ Ulica stanovanja
    ➡️ Mjesto stanovanja
    ➡️ Poštanski broj
    ➡️ Broj telefona
    ➡️ Email
    jedan u nizu

    Jel treba mozda i krvna grupa? :roll:

    Btw. mi na Maksimiru gostima isto niti karte preko 5%.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Jel treba mozda i krvna grupa? :roll:NitkoBitan

    Ne, samo slika glasackog listica :grimace:
  • Peškaman
    4.2k
    Lako moguće da će sve karte otići preko godišnjaka tj. prvokupa.
    A i dosta ljudi već uzima za domaće tribine.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Ma samo neka sve ode pa da uz naše iz švabije zaplavimo Minken :strong: :cool:
  • Purgeri
    755
    Tih 500 karata koje smo dobili manje od onoga što je dogovoreno s Bayernom je zapravo ogromna razlika, a radit će se tampon zona između gostujućeg sektora i sektora u kojima će isto biti barem pola navijača Dinama. Ne znam može li tu još šta klub napraviti, vjerojatno ne.
  • Ivo86
    52
    bas tako, nema nikakve logike. Evo ja sam znam za ca. 20 nasih koji su vec uzeli karte u sektorima oko gostujuceg. To znaju dobro i u Dinamu i u Bayernu, cudi me takva odluka. Ali valjda zbog Atene zadnje godine se svi boje necega....Makar sa navijacima/ultrasima Bayerna nebi trebalo bit problema. Tih 500 karata i tampon zona je stvarno nepotrebno...
  • The Human Spider
    80
    Tih 500 karata koje smo dobili manje od onoga što je dogovoreno s Bayernom je zapravo ogromna razlikaPurgeri

    Tih 500 karata je Dinamov popis tako da neće biti razlike. Nikakvo skidanje kapaciteta policije niti tampon zona. Očito se jezgra svakom utakmicom sve više širi.

    Papa, čemu muljanje?
  • Papastrumf
    12.2k

    Je li čitate vi postove? Policija je skinula 500 karata. Nije ih skinuo niti Bayern niti dinamo.

    Papa, čemu muljanje?The Human Spider

    Sad bih ti rekao nešto, ali suzdržat ću se.
  • javolimtebejako
    1.5k
    kopenhagen je prosle godine objavio da su dobili 3779 karata za away sector, taman dode 500 komada manje za tampon zonu, nikakav dinamov popis
  • The Undertaker
    5.1k
    To bi se doznalo u roku minute tako da ne vjerujem da bi sami sebi skočili u usta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.