• Bosskovitz
    11.7k


    Nitko tko tržišno razmišlja ne može nadmašiti Arenu kad je Arena nadmašila sve jer se vodila isključivo političkim motivom - da izbije United grupi što veći dio kolača kako bi ih oslabila u Srbiji jer su tamo N1 i Nova TV jedine natruhe novinarstva koje nije u potpunosti kontrolirano od strane SNS-a.

    Ne znam brojke za LP, ali oni su samo Premier ligu platili 600 milijuna eura. Radi se o ugovorima teškima milijarde za koje ne postoji ekonomska logika. Bizarno, ali hrvatski građani gledaju Dinamo u Ligi prvaka na Areni zato što se Vučićev režim tako u Srbiji obračunava s oporbom.
  • The Undertaker
    5.1k
    Pa naš klub objavljuje gomilu materijala na engleskom. Apsurdno jer je velika većina usmjerena domaćoj publici. Match day, newsletter, ticket point...
  • Bosskovitz
    11.7k


    Slažem se, iako ponajmanje za ove tri koje si spomenuo jer matchday i pogotovo newsletter nemaju svoju inačicu u razgovornom hrvatskom jeziku, a ticket point je dobro imati na engleskom zbog stranaca. No recimo s vizualima za recimo squad/momčad, welcome/dobrodošao i slično vih volio da primarno bude hrvatski, a engleski dopunski, no to kaj bih ja volio je prvenstveno stvar osobnih preferencija, nema tu točnog i netočnog.
  • Paggini
    19.6k
    pogotovo newsletterBosskovitz

    Bilten, iako zvuči glupo
  • jedan u nizu
    8.2k


    Zar nije to izvedenica iz njemackog ili sam nesto krivo shvatio?
  • Paggini
    19.6k


    A mislim da je, iako je to najbliže riječi newsletter a da je u hrvatskom jeziku, a baš hrvatska bi bila priopćenje brijem.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Idem se prijaviti za novu riječ u hrvatskom jeziku.

    "They shall call him .... Priopćenik"


    Dosta off topica. 30mil je sasvim odličan iznos, a mislim da se uz ok sezonu i borbu za plasman dalje možemo približiti 40mil. Više nego odlično.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Pričalo se ovdje o zaradi od LP, ali što mislite kolika će biti zarada kluba ove godine iz ostalih izvora bez europe i prodaje igrača? Prošle godine je to bilo oko 14 mil €. S obzirom na veći broj članova, nove sponzore i sve ostalo pretpostavljam da bi klub mogao preći 20mil.
  • blubach
    230
    Pričalo se ovdje o zaradi od LP, ali što mislite kolika će biti zarada kluba ove godine iz ostalih izvora bez europe i prodaje igrača? Prošle godine je to bilo oko 14 mil €. S obzirom na veći broj članova, nove sponzore i sve ostalo pretpostavljam da bi klub mogao preći 20mil.dumitrumitu

    Što se europe tiče, u lošem scenariju očekujem 5 bodova i 30. mjesto, što je dodatnih 5.5m eura, znači oko 35m eura od Europe.
    Očekujem dosta više od ulaznica, komercijalnih prihoda i sponzora. Ako uzmemo da je to prošle godine bilo 14m, a puno je više članova, prodanih godišnjih i pojedinačnih ulaznica (pogotovo lože i ulaznice za LP), pa lova od Castorea, FavBeta i logistike, puno veća prodaja asortimana...ne bih se čudio da sve to bude i preko 25m eura (neka me netko ispravi ako sam pretjerao).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.