• Jaro
    7.3k
    problem se rjesavao na nacin da se problem kao i svaki tumor odstrani i izolira. No "prava" i woke pizdarije zadnjih 30 godina su dovele do toga da danas normalni moraju ispastati kako bi ovi pomaknuti uzivali u nekim svojim pravima...
  • Ludovic IX
    7.2k
    moj mali je prvi dan došao u sukob s klincem iz susjednog razreda jer je napadao njegovu kolegicu i prijateljicu. nije se tukao već je pokušao sa guranjem iz razreda pa je dobio i po glavi i svašta. požalio se učiteljici koja je rekkla riješiti sa roditeljima ali nije riješila.

    i onda smo mu mi rekli da vrati. i vratio je i dobio poštovanje tog klinca i više ga nikad nije taknuo. ali druge je i trebalo je godinu dana da ga premjeste iz škole.

    nažalost, izgleda da stvarno je rješenje da se na nasilje odgovori nasiljem. ne pretjeranim već da se tom klincu pokaze da on to ne moze nastaviti bez posljedica.
  • Captain America
    17.6k
    Novi dan, novi kvar tramvaja na prometnoj cesti uz puknuća cijevi na oba kraja grada.

    Još 8 mjeseci.
  • nemapredaje
    3.2k


    Upravo to.

    Svog malog, a i malu, od malih nogu učim da na nasilje odmah odgovore nasiljem, ma što im god tete/učiteljice rekle i nisu imali problema.

    Ali ni slučajno da prvi počnu. Onda su najebali.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Sve je Bandić kriv...i ustaše
  • Bosskovitz
    11.7k
    Još 8 mjeseci.Captain America

    Do novog mandata? :P

    Šalim se, ali ne šalim se jer vidim već par ovakvih reakcija, kao da postoji neki karizmatični, popularni, dokazani protukandidat koji će landslide pobijediti na sljedećim lokalnim izborima i samo čekamo da dođu kako bi se to dogodilo, a realnost je da zapravo ne postoji.

    SDP se ne može odlučiti bi li Kolarića koji karizmu ne bi prepoznao da je sam s njom u sobi ili Daliju Orešković koja nema realne šanse, HDZ će imat blah kandidata jer zna da ne može pobijediti, sama činjenica da se Bernardić spominje kao relevantan kandidat neke treće struje je tragična sama po sebi. Bit će tu par manjih kandidata koji nemaju nikakve šanse i realno niti ne ciljaju na gradonačelničku poziciju nego na iskorištavanje te utrke da bi upali u gradsku skupštinu: Goluža (sam ili s Mostom), Lovrić (ex-Bandić ekipa, mislim da se stranka zove Plavi Zagreb ili tako nekako), sigurno netko iz DP-a, možda netko iz liberalnog tria Centar/HSLS/Fokus...

    Nema tu imena koja bi mogla, barem iz današnje perspektive (a krajnje je vrijeme za krenuti u predkampanju), pobijediti Tomaševića. U drugom krugu nitko s desnice neće glasati za SDP-ovog protukandidata Tomaševiću, desni kandidat bi ujedinio ljevicu za Tomaševića, a jakog imena na centru nema.

    Bojim se da je najizvjesnije da neće biti promjene gradonačelnika, ali da bi moglo biti jako veselo u sastavu Skupštine.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bojim se da je najizvjesnije da neće biti promjene gradonačelnika, ali da bi moglo biti jako veselo u sastavu Skupštine.Bosskovitz

    Baš to, ekipa se ponaša kao da će ovi sigurno izgubiti izbore, od koga nevažno. A to tko će biti na drugoj strani nije nimalo nevažno, dapače. Jedino ako se pojavi neko kakti novo, svježe ime što je jako malo izgledno.

    Inače super mi je kak ih ekipa krivi za apsolutno sve, uključujući i puknuća cijevi. Kvar tramvaja ok, jer bog zna kako ih održavaju, ali cijevi?

    Idem si sad pogledati bankovni račun jel sjela lova za promidžbu.
  • duksy
    290
    Kad vidim da sadašnju vlast netko krivi za puknuća cijevi starih 50 i više godina :lol:
    Krivi su za hrpu stvari, ali za kvar tramvaja i puknuće cijevi su najmanje krivi.
    Kvare se auto, motori kamioni, pa normalno da se pokvari i tramvaj.

    Idem i ja sad vidjeti da li je sjela kakva lova za ovaj post.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kad smo već kod toga, u kvartu su prije par mjeseci bili radovi na toplinskom sustavu. Završili negdje prije ljeta, bilo sve raskopano. Ja ne znam kojim redom rade na asfaltiranju jer sve okolo su uredili parking i asfaltirali, samo kod nas prek puta zgrade 10 metara parkinga još uvijek neasfaltirano i još su uvijek mreže ostale nakon radova. Isto tak je i s pločnikom. Uglavnom izgleda da oni to malo pomalo urede, jer valjda nemaju ljudi pa popunjavaju rupe di stignu i kako stignu.
    Javili su mi iz MO-a da nakon što se napravi priprema za asfaltiranje treba napraviti primopredaju Zagrebačkim cestama za što se ne zna kad se se izvršiti. Majke ti mile 10 metara parkinga je proces kao da grade cijeli novi kvart. U Japanu se sredi autocesta 10 dana nakon potresa ovi lapani ne mogu srediti 10 metara parkinga i malo pločnika.
  • Maki85
    50
    Sve pikzibnere si nabrojao, a Dinu Vasić izostavio. Žena ima pravi faks, za razliku od Možemosa, pravi radni staž, za razliku od Možemosa i izgleda ko prava žena, za razliku od Možemosica. Jedino će joj falit ili lova, ili podrška nekih stranaka, bez kampanje nema ništa.
  • Captain America
    17.6k
    HDZ će sigurno htjeti Zagreb imati pod sobom i uvijek mogu izvući iz rukava nekog nezavisnog, a bliskog stranci poput Primorca. Ne smatram Primorca kvalitetnim političarem, ali bi pobijedio na lokalnim izborima Tomaševića bez većih problema.

    Zdravko Marić ostaje kandidat iz snova za gradonačelnika Zagreba.
  • mali M
    5k
    Neznam koja je poanta ovdje filozofiranja. Pa naravno da ću navijati da se smjeni trenutna vlast jer je najnesposobnija, a ako joj damo vremena ispast će i najkorumpiranija.. I sad po nekima tu nebi smjeli željeti smjenu jer se ne vidi adekvatna zamjena... Po toj logici se nije smjela tražit ni smjena krimosa iz Dinama jer nije bio na vidiku nitko "adektvatan"... kakve gluposti neću pročitati... i ponavljam, glasat ću za lijeve, desne, centralne, gornje i donje, dok god vidim da im je u interesu njihov grad, njegovi građani i njihova budućnost... Ja zbilja ne vidim kako itko može braniti trenutne, pa sprdali se vi sa internet plaćenicima ili ne.. jednostavno moraš bit malo dementan da bi podržavao trenutne nakon svega što smo vidjeli u zadnje 3 godine.. Trebamo im dat valjda 20 godina uništavanja kao Bandiću da bi mogli reć da su neadekvatni... Jer... zašto bi naučili iz svojh grešaka, dajmo novima priliku da rade iste greške po našu štetu... E Zagrebe moj, dok je takvih odvjetnika nebu nikad nama bolje..
  • Nolifer
    8k


    E nemoj tako biti pretendeciozan, znaš da se nije tako mislilo.. Ali se ipak napisalo... Strpat će te u isti koš sa nekima...I na kraju se nećete složiti... :lol:
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ne smatram Primorca kvalitetnim političarem, ali bi pobijedio na lokalnim izborima Tomaševića bez većih problema.Captain America

    Nisam baš ovo siguran.
    Šteta da Selakica ide na predsjedničke, a ne na lokalne izbore.
  • Tundra
    691
    Šteta da Selakica ide na predsjedničke, a ne na lokalne izbore.Mali Zeus

    A isti vrag kad ne može ostvariti ozbiljan rezultat niti na jednim izborima. Luta sa stavovima i ne može ju podržat niti desno niti lijevo biračko tijelo, marginalna političarka koja se ističe samo zato jer voli puno laprdati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.