• Simpatizer
    270
    Ja ne vidim koji je problem s tim da tovari dođu na zapad.

    Dakle ti daješ rivalu direktno 15 ili 25€.

    Neće mahat zastavama i navijat AJMO BIJELI ALE nego će šutit i trpit kako ih razbijamo.

    A Dinamo zarađuje

    Doslovno ne vidim problem
  • BluePhone67
    3.9k
    Sve je u životu moguće koliko god to tebi bilo nejasno i da sam htio napisati gdje tko radi onda bi odmah i napisao. Vjerojatno postoji razlog zašto nisam.

    Bez obzira spremni su platiti skuplje ulaznice zbog toga i opet otići na više gostovanja nego što si ti možeš zamisliti svih ovih godina. Cijena članarine im ne igra nikakvu ulogu u životu, pogodnosti im ne trebaju i tu su uvijek za klub i grupu kada god treba što je između ostalog i najvažnije. Neke bitne detalje sam namjerno izostavio opet jer nema potrebe nekima tu dokazivati zašto jedan vjerni navijač Dinama i dio grupe koji je u cijeloj ovoj priči od prvog dana uz ljude koji se bore za demokraciju nije član osim osobnih razloga i njegove privatnosti.

    Lp
  • NitkoBitan
    17k
    Ako nasi navijaci nisu u stanju ispunit stadion na derbiju onda je to nas problem, tj. problem je u nasim navijacima.

    Tovarima manje smeta kisa i to je to, spremni su vise istrpit za svoj klub.
  • Nino Bule
    13.4k
    Ili bi prije glumio neki inat i tvrdoglavost i na silu učlanjivao ljude (a smijali se tovarima za to)don

    Nikakav inat niti sila, svak ima na izbor hoce ili nece bit clan i svima je dostupna karta, ovolika isfrustriranost tovarima prelazi granice normalnog pogotovo kad paralela nema veze s pricom, tovare se ismijavalo jer neclanovi nisu mogli uopce na utakmice, to jasno kod nas nikad nije bio slucaj niti ce. Na forumu je zabrana spominjanja tovara van tema vezanih uz njih pa kad ti vec zdrav razum ne brani da ih konstantno spominjes, nek ti pravila foruma brane.
  • don
    5.5k
    tovare se ismijavalo jer neclanovi nisu mogli uopce na utakmice, to jasno kod nas nikad nije bio slucaj niti ceNino Bule

    tovari rade isto ono šta i mi (odnosno šta smo radili do sad), imaju slobodnu prodaju samo na dan utakmice, i razlika je šta ga oni rasprodaju do tog dana pa nema potrebe za slobodnom prodajom.

    forumu je zabrana spominjanja tovara van tema vezanih uz njih pa kad ti vec zdrav razum ne brani da ih konstantno spominjes, nek ti pravila foruma brane.Nino Bule

    vrati se koju stranicu prije i vidi tko ih je otvorio na ovoj temi :yawn:
  • Nino Bule
    13.4k
    tovari rade isto ono šta i mi, odnosno imaju slobodnu prodaju samo na dan utakmice.don

    I nitko u tome ne vidi problem, ismijavalo ih se za odluku da samo clanovi mogu kupit karte pa su ukinuli tu praksu i vratili se na postavku koji koriste tisuce klubova na svijetu (prodaja za clanove do zadnje daja) samo vi imate sizofreniju pa svugdje vidite tovare i znate da povlacenjem hjih u pricu dalje stvarate histeriju, priglupa razina.
  • skener
    873
    Zanimljivo je ovo
    Na jednoj temi se pise kako se ljudi masovno uclanjuju zbog kupnje karata za derbi i ligu prvaka
    Na drugoj temi se pise da ljudi ne kupuju karte zato sto se ne zele uclaniti
  • don
    5.5k
    samo vi imate sizofreniju pa svugdje vidite tovare i znate da povlacenjem hjih u pricu dalje stvarate histeriju, priglupa razina.Nino Bule

    opet ti i tvoji tovari, vi pravi sizofrenci (kako ti nazivaš neke ljude) ste ih prvi spomenuli a ja sam podvukao paralelu s njima :monkey:

    vratili se na postavku koji koriste tisuce klubova na svijetuNino Bule

    nabroji mi ih, molim te.
  • Nino Bule
    13.4k
    prvi spomenulidon

    Nisam ja nista prvi spomenuo, danima pricate da s ovim potezom da clanovi kupuju do zadnjeg dana radimo isto sto i tovari, bar par puta sam to procitao, sto je suludo iz dva razloga, prvo opsjednutost tovarima, drugo nasa situacija uopce nije ko ta koja se ismijaval di nisi mogao kao nečlan kupit kartu makar na dan utakmice ostalo 10000 mjesta. Evo ja sam za da se na ovoj temi nikad vise ne spominju, nadam se da ce te se drzat toga.

    nabroji mi ih, molim te.don

    Bayern, borussija, ružomberok, sparta prag, vjerovatno ih više na taj nacin u europi prodaje nego ne
  • don
    5.5k
    Nisam ja nista prvi spomenuo, danima pricate da s ovim potezom da clanovi kupuju do zadnjeg dana radimo isto sto i tovari, bar par puta sam to procitao,Nino Bule

    nisi od mene nikad to pročitao i prema tome nemoj mi ni upućivat takve rečenice. (a danas su spomenuti od čovjeka koji je na "tvojoj" strani odnosno smatra da treba prodaja biti za članove do dana utakmice)

    BayernNino Bule

    doslovno je čovjek s foruma uzeo 4 karte za domaći sektor protiv Dinama.

    Za Borussiju i Spartu sam provjerio i možeš uzeti kao nečlan.

    ružomberokNino Bule

    :lol: :strong:
  • NitkoBitan
    17k
    Ovo je odlično jer će onda u petak stadion biti pun.Mali Zeus

    Nece biti pun, ali ce biti vise ljudi (prodanih karata) nego sto bi bilo da je slobodna prodaja ogranicena samo na dan utakmice.

    Dovoljan razlog za opravdanost ove odluke. A uclanjivanja u klub ce se ionako nastavit dobrim tempom zbog europskih gostovanja i utakmica Lige prvaka na Maksimiru, te clanskog popusta na svaku pojedinacnu kartu za sve domace utakmice.
  • Felip
    174
    Dakle, sutra se otvara karatana za pakete LP i za derbi. A Bayern bi trebao online od srijede. Jesam dobro povezao?
  • Mali Zeus
    12.5k
    pa dobro, svi sretni.
  • NitkoBitan
    17k
    pa dobro, svi sretni.Mali Zeus

    Osim tebe koji podjebavas.
  • Dani Olmić
    222
    mislim da bayern ide od sutra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.