• The Undertaker
    5.1k
    Koliko ja znam, ova čitava priča sa otkupom Tommyjevih dionica je gotova. NH je vlasnik nešto više od 30% dionica Hajduka i to im nitko više ne može oduzeti.
  • nemapredaje
    3.2k
    Po Splitu se počelo pričat o “pravom” razlogu razlaza Perišića i tovara.

    Uglavnom u hotelu Lav je rješavao Lidiju Bačić pa je to došlo do njegove žene koje je pokupila djecu i otišla u London i on sad želi na silu za njom.

    Ovo je jače od posteljine :lol: :lol: :lol:
  • Captain America
    17.6k
    Po Splitu se počelo pričat o “pravom” razlogu razlaza Perišića i tovara.

    Uglavnom u hotelu Lav je rješavao Lidiju Bačić pa je to došlo do njegove žene koje je pokupila djecu i otišla u London i on sad želi na silu za njom.

    Ovo je jače od posteljine
    nemapredaje

    Dobio sam tu poruku prije tjedan dana. Majmun koji je to pustio je makar mogao provjeriti da se Perišićeva žena zove Josipa.
  • ivanzg
    129


    Nisam čuo za ovu Lav priču ali već duže vremena kruži priča da stvarno kara Lidiju i da je ova često išla u London privatnim avionom.
  • veselko tenžera
    2.1k
    što bi rekao pjesnik - sve prave su ljubavi tužne. Dodao bih, i umiru gušenjem u smradu najgorih kanalizacija.

    Pritom ne mislim na ljubav Perišića i njegove supruge nego na onu između njega i najluđih navijača na svitu. Mogu misliti što će mu sve napakovati, ali sam je donio odluku. Nije da nije znao s kim ima posla i kako će mu se njegovo kalkuliranje vratiti.
  • Jaro
    7.3k
    ma kod Perisics je bezze, kad se Raketa posvadja, bar 3-4 spanjolske sapunoce ce se snimit same od sebe...
  • Hectorharatti
    48
    Zasto je Majmun koj je to pustio?

    Pa IP je tupav ko K
    Znaci vodi tu stracu u Lav. Ljudi tamo sjede kockaju strapaju, 24/7 imas sve gradske „starlete“ i „starletane“ na tom mijestu. umjesto da se potrudi da to inkognito napravi on nju vodi u Lav. Pametnom dosta. Al jbg. Nogometas.
  • flexXy
    2.3k
    Kako se doznalo to za Periju, evo reci ce vam flexxy iz prve ruke. Od moje babe sestricna ima unuku sta radi u praonici rublja na Mertojakima. Jednog dana ulazi unutra Lidija Bacic sa punom kosarom vesa i trazi je da pod hitno opere sve i da ce platit ekstra da sto prije bude gotovo. Mala uzme kosaru i krene trpat rublje u masinu, bilo je svega, od gaca do jastucnica. Najednom dosavsi pred kraj kosare zamijeti jednu specificnu posteljinu koju nije dugo vidjela. Nije mogla tocno odrediti od kud joj je poznata ali tada bas u tom trenutku pogleda na tv na kojem se vrtila utakmica reprezentacije. Dozivjela je prosvijetljene, u glavu joj je usao taj trenutak, taj prokleti trenutak. U tom casu joj izleti iz ustiju iz svega glasa: KATJA! Bila je to bas ta posteljina koju je prosle godine Katja Perisic donijela na pranje prije Ivanova potpisa za Hajduk! Lidija se na trenutak smrznula a zatim istrcala i bjezala dok je noge nose. Znala je da je njena vatrena tajna veza raskrinkana i da stvari sa njenim ljubljenim Ivanom nikad nece biti iste.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ta poruka koja kruži okolo je 100 posto istinita. Al pazi lika od svih mjesta u hotel Lav ide. Te audio poruke su redom sve istinite, još se sjećam one kad je jedna baba za vrijeme covida rekla da se sutra 'zatvara Zagreb'.
  • badjibadara
    3.1k
    Pjevačica Lidija Bačić (39) već godinama privlači pažnju svojom osebujnom pojavom i iznimnim talentom. No, osim glazbene karijere, poznata je i po svom aktivnom prisustvu na društvenim mrežama, posebno na Instagramu, gdje dijeli svoje privatne i profesionalne trenutke s obožavateljima.

    Tako je 2016. godine izazvala pozornost objavom zanimljive liste –najzgodnijih nogometaša, što je izazvalo brojne reakcije i rasprave među njezinim pratiteljima.

    S obzirom na to da je prošlo nekoliko godina, pitamo se kako bi danas izgledala njezina lista najzgodnijih nogometaša?

    "Danijel Subašić - najruke

    Dario Srna - najvođa

    Vedran Čorluka - najhrabriji

    Domagoj Vida - najluđi

    Ivan Strinić - najljevica

    Luka Modrić - najnaj

    Ivan Rakitić - najdribling

    Marcelo Brozović - najneumorniji

    Ivan Perišić - najubačaj

    Mario Mandžukić - najsilniji"

    Ako ovo nije dokaz, ne znam kaj je :cool:
  • Captain America
    17.6k
    Ta poruka koja kruži okolo je 100 posto istinita.Mali Zeus

    giphy.gif

    Te audio poruke su redom sve istinite, još se sjećam one kad je jedna baba za vrijeme covida rekla da se sutra 'zatvara Zagreb'.Mali Zeus

    giphy.gif
  • Mali Zeus
    12.5k
    :grin: :grin:
  • BBB Baranja
    330
    Cavlina se vraca na zimu
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Neka. Iako on one stvari nema sta govoriti, ne sumnjam u istinitost.

    Maknut ga iz te ludare od kluba.
  • BBB Baranja
    330
    U njegovom slucaju je nazalost prodaja najbezbolniji scenarij za obje strane. Ponuda sigurno ima, dokazan je golman, a i nama je na golu Neva i bezveze bi bilo drzat Cavlinu na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.